مدل مانتو

خیلی از مطالب مد و لباسمون رو تا حالا به انواع مدل مانتو اختصاص دادیم. به منظور اینکه شما عزیزان راحت تر بتونید مدل ها رو ببینید و پیدا کنید، یک سری از این مدل ها رو در این مطلب...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
مدل مانتو

خیلی از مطالب مد و لباسمون رو تا حالا به انواع مدل مانتو اختصاص دادیم. به منظور اینکه شما عزیزان راحت تر بتونید مدل ها رو ببینید و پیدا کنید، یک سری از این مدل ها رو در این مطلب با هم جمع آوری کردم و لینک مطالبشون رو هم قرار دادم تا بتونید به سلیقه و پسند خودتون مطالب رو پیدا کنید. این مدل مانتو ها رو به چند گروه مانتو مجلسی، مانتو اسپرت، مانتو ایرانی و مانتو بلند تقسیم کردم که انشاالله مورد پسند و رضایت شما دوستان گل هم قرار بگیره.

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو های مجلسی میتونه با سلیقه هر شخص متفاوت باشه. به طور کلی مانتو های مجلسی کمی کار شده تر هستن و از پارچه های خاص چه از نظر جنس و چه از نظر طرح دوخته میشه و همچنین معمولا کاملا متناسب بدن دوخته میشن و در واقع فیت بدن هستند. در مطلب مدل مانتو های مجلسی میتونید یک سری زیبا از این مانتو ها رو ببینید.

مانتو مجلسی زیبا و شیک

مانتو مجلسی زیبا و شیک

مانتو مجلسی جدید

مانتو مجلسی جدید

مدل مانتو اسپرت

مانتو های اسپرت مانتو های ساده تری هستن و عمومل میشه اونها رو با کتونی و یک شلوار اسپرت هم پوشید. البته این هم میتونه با توجه به سلیقه شخص مدل هایی رو در بر بگیره. در این مطلب میتونید یک سری از این مدل ها رو ببینید و استفاده کنید.

مدل مانتو

مدل مانتو

مانتو جدید

مانتو جدید

مدل مانتو کتی

مانتو های کتی این روز خیلی پر طرفدار شدن و انصافا هم شیک و زیبا هستن. به مدل هایی گفته میشه که از پارچه های با قوام دوخته میشن و وقتی به تن پوشیده میشن هم حالت خودشون رو حفظ میکنن. همچنین حداکثر دو دکمه دارن و یا اصلا دکمه ای ندارن.

مانتو مجلسی کتی

مانتو مجلسی کتی

مانتو مجلسی شیک و زیبا

مانتو مجلسی شیک و زیبا

مدل مانتو ایرانی

منظور از مدل مانتو های ایرانی مدل هایی هست که ایرانی پسند هست و به دست هموطنانمون دوخته میشه. مانتو هایی که لقب ایرانی رو با خودشون به همراه دارن خیلی بهتره که از طرح و نقش های ایرانی هم نشانی داشته باشن. در مدل مانتو های تابستانه میتونید مدل هایی از مانتو ایرانی رو پیدا کنید.

مدل جدید و زیبای مانتو

مدل جدید و زیبای مانتو

مدل مانتو بلند

مانتو های بلند هم در بین خانوم های ایرانی طرفداران خودش رو داره. در مطلب مدل مانتو های مجلسی بلند میتونید مدل هایی از مانتو های بلند رو ببینید و استفاده کنید.

مانتو دخترونه و خوشگل

مانتو دخترونه و خوشگل

مانتو دخترانه زیبا

مانتو دخترانه زیبا

مدل مانتو نخی

مانتو های نخی هم در تابستان خیلی میتونه راحت و خنک باشه. جنس مانتو هایی که عکسشون رو پایین گذاشتم نخ نیست ولی مدل هاش برای دوخت مانتو های نخی خیلی زیباست و فرم زیبایی دارن. در مطلب مانتو های تابستانی میتونید این مدل ها رو مشاهده بفرمایید.

مدل جدید و زیبای مانتو

مدل جدید و زیبای مانتو

مانتو جدید تابستانی

مانتو جدید تابستانی