مدل مانتو ایرانی زیبا و جدید

مانتو ها از اون دسته لباس ها هستن که ما خانوم های ایرانی از دغدغه های اصلیمونه و همه دنبالش هستیم. اینکه چطور لباسی مناسب شان و شخصیت و حال و هوامون باشه همیشه ما خانوم ها رو برای انتخاب...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
مدل-مانتو

مانتو ها از اون دسته لباس ها هستن که ما خانوم های ایرانی از دغدغه های اصلیمونه و همه دنبالش هستیم. اینکه چطور لباسی مناسب شان و شخصیت و حال و هوامون باشه همیشه ما خانوم ها رو برای انتخاب لباس و مخصوصا مانتو دچار تردید میکنه و باعث میشه ساعت ها و یا حتی روزها دنبال یک مدل مناسب باشیم. در این مطلب مدل های زیبایی از مانتو های ایرانی رو قرار میدم. این مدل ها متعلق به یک برند ایرانی بزرگ در تولید مانتو کشورمون هست.

برای دیدن مدل مانتو های تابستانی روی این لینک کلیک کنید. همچنین برای دیدن مانتو های مجلسی به این لینک مراجعه بفرمایید.

مدل مانتو

1. مدل مانتو

مدل مانتوی زیبا

2. مدل مانتوی زیبا

مانتو

3. مانتو

مانتو های ایرانی زیبا

قبل از هر چیز بگم منظورم از مانتو ایرانی مانتو ها و لباس های سنتی نیست. اونها زیبایی های بی نظیری دارن و از نقش های اصیل و سنتی و پارچه های کاملا الیاف طبیعی تهیه میشن معمولا. مانتو هایی که به عنوان مانتو ایرانی در بین ماها جا گرفته معمولا چند شاخصه دارن. اول اینکه معمولا خیلی گشاد و بلند نیستن. بجز همون مدل های سنتیش. دیگه اینکه حتما یک طرح و نقشی یا روی پارچه یا به صورت گلدوزی روی یقه، آستین یا حداقل یک طرف سینه این مانتو ها کار میشه. البته داریم مدل های خیلی ساده ای رو که زیبا هم هستن. اون مدل ها زیبایی شون رو مدیون مدل و طرح دوختشون هستن و البته جنس پارچه ای که استفاده میشه.

مانتو ایرانی

4. مانتو ایرانی

مانتو زیبا ایرانی

5. مانتو زیبا ایرانی

مدل مانتو زیبا

6. مدل مانتو زیبا

مدل جدید و زیبای مانتو

7. مدل جدید و زیبای مانتو

مدل مانتو جدید

8. مدل مانتو جدید

منبع عکس ها: مانتو اریکا