مدل دامن های بلند پاییزه

دخترانه ترین لباس ها دامن است و من عاشق دامن هستم. از آنجایی که خودم علاقه ی ویژه ای به دامن دارم و از آنجایی که دامن های بسیار زیبایی مُد شده اند تصمیم گرفتم چندتا از گلچین این مدل...

Avatar
خاتون آپدیت:

دخترانه ترین لباس ها دامن است و من عاشق دامن هستم. از آنجایی که خودم علاقه ی ویژه ای به دامن دارم و از آنجایی که دامن های بسیار زیبایی مُد شده اند تصمیم گرفتم چندتا از گلچین این مدل ها را برای تان قرار دهم تا هم لذت ببرید، هم انتخاب کنید، هم اگر دل تان خواست بدوزید.

دامن های زیر زانو

دامن طرح تیبا

دامن طرح تیبا

انتخاب بلوز یا تاپی که همراه با دامن می پوشید مهم است. به یاد داشته باشید که اگر بلوز طرحدار است خوب است دامن تان ساده باشد یا برعکس. در انتخاب جنس پارچه های بلوز و دامن هم دقت کنید که تا حدی همسان باشد که اگر ست نباشد هم، در کنار هم ترکیبی زیبا بیافریند.

دامن طرح گلاره

دامن طرح گلاره

استفاده از طرح های گرافیکی خال خالی یا راه راه جسارت شما را نشان می دهد و پوشیدن شان جلوه ی بیشتری هم دارد. خانم ها جوان بخصوص به یاد داشته باشید، وقت پوشیدن هر لباسی، بخصوص دامن ایستادن و نشستن شما بسیار در زیباتر دیده شدن دامن تاثیر دارد. همیشه با اقتدار و با اعتماد به نفس ایستادن و راه رفتن، شکوه بیشتری به شما می دهد.

دامن مدل چنور

دامن مدل چنور

دامن طرح بوژانە

دامن طرح بوژانە

دامن های ماکسی (بلند)

دامن های بلند یا ماکسی، از قدیم مُد بوده هنوز هم جایگاه خودش را دارد. دامن هایی بسیار شیک و زیبا که با یک بلوز یا تی شرت کوتاه ترکیب فوق العاده ای می شود. بخصوص مدل پلیسه ی آن با جنس حریر بسیار زیباست.

دامن طرح مژان

دامن طرح مژان

دامن طرح ساریژ

دامن طرح ساریژ

دامن طرح لاوین

دامن طرح لاوین

برای دامن های ماکسی، خوب است صندل تخت و یا کفش لژدار بپوشید تا کنترل آن راحت تر باشد. اما اگر شما در پوشیدن کفش های پاشنه بلند حرفه ای هستید، باید بگویم دامن ماکسی با کفش پاشنه بلند بسیار جذاب است.

دامن طرح تافگه

دامن طرح تافگه

دامن طرح راشین

دامن طرح راشین

دامن طرح دلژین

دامن طرح دلژین

دامن پوش های نازنین، مهم نیست که فصل بهار است یا پاییز یا حتی زمستان، اما بدانید “دامن” همیشه ایده ی بسیار خوبی است. دامن ماکسی یا بالای زانو، فون یا پلیسه، کلوش یا برش ماهی با توجه به سلیقه و فرم بدن تان می توانید بهترین مدل دامن را برای خودتان انتخاب کنید و لذت دختر بودن را ببرید.

دامن طرح  باژیلان

دامن طرح باژیلان

* اسامی مدل لباس ها، اسم های زیبا و دخترانه کردی و با مفاهیم بسیار زیبا هستند. انتخاب این اسامی فقط برای یاد آوری اسامی ایرانی است. در آینده از اسامی مناطق دیگر کشور عزیزمان هم استفاده خواهیم کرد.