مجموعه های پرنسسی و مجلسی

یک لباس فوق العاده شما را از زندگی روزمره و خسته کننده می تواند جدا کند و به یک پرنسس تبدیل کند. امروز تصمیم دارم با مجموعه های فوق العاده شیک و مجلسی تحولی در طبع و سلیقه تان ایجاد...

Avatar
خاتون آپدیت:

یک لباس فوق العاده شما را از زندگی روزمره و خسته کننده می تواند جدا کند و به یک پرنسس تبدیل کند. امروز تصمیم دارم با مجموعه های فوق العاده شیک و مجلسی تحولی در طبع و سلیقه تان ایجاد کنم. لباس هایی با مدل های بسیار شیک همراه با جواهرات و کیف و کفش مناسب که هر یک بصورت مجموعه ای فوق العاده تبدیل شده اند. شما نیز می توانید با الگو گرفتن از این مجموعه ها، ست مجلسی تان را بسازید.

مجموعه ی پرنسس ها

پرنسس ابریشم

پرنسس ابریشم

رنگ یاسمنی و ترکیب آن با نقره ای انتخاب بسیار ملایم و در عین حال زیبایی آفریده است. مجموعه ی پرنسس ابریشم با لباسی از جنس حریر و طرحی ساده اما با مدلی مجلسی ، همراه با جواهراتی غنی و زیبا، و البته کیف متناسب با این مجموعه، ترکیبی فوق العاده آفریده است.

پرنسس اقیانوس

پرنسس اقیانوس

مجموعه ی پرنسس اقیانوس نسبت به باقی پرنسس ها، هوای جوانی بیشتری دارد. این مجموعه ترکیبی زیبا و شاد است و تا حدودی هنری.

پرنسس یونان

پرنسس یونان

پرنسس یونان مجموعه ای منحصر به فرد است که با بکارگیری بجای رنگ طلایی، ست مجلسی بسیار زیبایی آفریده است. خاطرتان باشد سابق بر این ها هم رنگ طلایی مُد بود، اما این روزها اگر خواستید از این رنگ برای ست مجلسی تان انتخاب کنید، پیشنهادم استفاده از رنگهای طلایی مات و طلایی چرک است.

پرنسس پاریس

پرنسس پاریس

رنگ مشکی در هر جا و موقعیتی سنگین ترین و شیک ترین است. مجموعه ی پاریس مجموعه ای شیک و سنگین است. برای خانم هایی که تیپی کلاسیک دارند این مجموعه پیشنهاد می شود.

پرنسس پردیس

پرنسس پردیس

مجموعه ی پردیس با تزئینات و رنگی که دارد یکی از فانتزی ترین این مجموعه هاست. این مجموعه بخاطر مدل و رنگ زیبایش می تواند برای دختر خانم ها یا نو عروسان هم مناسب باشد.

پرنسس راه شیری

پرنسس راه شیری

رنگ خاکستری رنگ ویژه ای است که در ترکیب با رنگهای دیگر خودش را بیشتر نشان می دهد. در مجموعه ی راه شیری با ترکیب ملایمی که با رنگ سفید دارد، این مجموعه را بسیار شیک متین نشان می دهد. مجموعه ای فوق العاده شیک و زیبا.

پرنسس خزر

پرنسس خزر

پرنسس خزر، با رنگی بسیار جذاب که اخیرا هم مُد شده بود مجموعه ای زیباست. این مجموعه همراه با سادگی، شیک و زیباست.

پرنسس روم

پرنسس روم

 

پرنسس خلیج

پرنسس خلیج

پرنسس خلیج با رنگ آبی-خاکستری (Blue-Grey) مجموعه ای غنی و شیک و مجلسی است.

پرنسس مرجان

پرنسس مرجان

 

پرنسس مصر

پرنسس مصر

 

پرنسس فیروزه

پرنسس فیروزه

فیروزه یکی از سنگها، و فیروزه ای یکی از رنگهای مورد علاقه ی ما ایرانی ها است. رنگی زیبا و توجه بر انگیز. این مجموعه در عین زیبایی و سادگی، غنای ویژه ای دارد. (لازم به ذکر نیست که ست مورد علاقه ی خاتون هم هست!)

پرنسس لاجورد

پرنسس لاجورد

امیدوارم از این مجموعه ها لذت برده باشید. این مجموعه ها برای فروش نیست و یا به صورت مجموعه در جایی به فروش نمی رسند. شما می توانید با حوصله و سلیقه ی خودتان و با کمک این مدل ها، مجموعه ای زیبا برای خودتان جمع آوری کنید.