مانتو مجلسی شیک با طرح های جدید و ایرانی

مدل مانتو هایی که در مطالب اخیر از قبل از عید براتون قرار دادم، مانتو هایی با برند های ایرانی هستن و به نوعی این برند ها رو به شما عزیزان معرفی کردیم. از اونجا که خیلی مورد پسندتون بود...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:

مدل مانتو هایی که در مطالب اخیر از قبل از عید براتون قرار دادم، مانتو هایی با برند های ایرانی هستن و به نوعی این برند ها رو به شما عزیزان معرفی کردیم. از اونجا که خیلی مورد پسندتون بود و به نظرم معرفی کارهای ایرانی هم میتونه به کار اونها کمک کنه و هم بیشتر از مدل های عربی با سلیقه شما عزیزان سازگاری داره تصمیم به ادامه این کار دارم. برند های ناشناخته و یا گروه های طراحی و دوختی که هنوز خیلی معروف نشدن در شبکه های اجتماعی زیاد هستن و اگر منصف باشیم گروه های با استعدادی هستن که خیلی هم خوب کار میکنن. ولی متاسفانه به دلیل مدل های نا مناسب و شباهتشون به مدل های غربی تمایلی به معرفیشون در اینجا ندارم. به امید روزی که مدل ها با فرهنگ و اصالتمون سازگار تر باشه. در این مطلب هم مدل های بسیار زیبای مانتو مجلسی رو قرار میدم که از کارهای خانه طراحی و دوخت آناهیتاست و انصافا کارهای شیک و زیبایی هستن و طرح های منحصر به فردی رو کار میکنن.

مانتو مجلسی زیبا و شیک

مانتو مجلسی زیبا و شیک

مانتو مجلسی جدید

مانتو مجلسی جدید

مدل مانتو مجلسی شیک و جدید

مدل مانتو مجلسی شیک و جدید

مدل های جدید مانتو مجلسی

مدل مانتوهای مجلسی که در این مطلب قرار دادم همگی از کار های خانه طراحی و دوخت آناهیتاست و اینطور که از صفحه اینستاگرامشون پیداست مدل ها رو در تعداد محدودی تولید میکنن و زود هم تموم میشه.

شماره تماس و آدرس اینستاگرامشون رو هم در عکس زیر میتونید ببینید. من هم در انتهای همین مطلب قرار میدم.

مانتو مجلسی شیک و زیبا

مانتو مجلسی شیک و زیبا

مانتو مجلسی کتی

مانتو مجلسی کتی

مدل جدید مانتو مجلسی

مدل جدید مانتو مجلسی

مانتو ایرانی شیک و مجلسی

همونطور که در این مانتو ها میبینید، طرح های کار شده در اونها کاملا از طرح های سنتی و شرقی و ایرانی استفاده شده که به مزاج خانوم های خوش سلیقه ایرانی بسیار خوش میاد. همچنین ترکیب مناسب رنگ ها در کنار هم زیبایی و جلوه خیلی خوبی به مانتو ها داده.

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی

خانه طراحی و دوخت آناهیتا

instagram.com/anahitajalal