در لباس ها، کیفها و کفش ها از طرح هایی مانند طرح پوست حیوانات برای طراحی استفاده میکنند که به اصطلاح به آن Animal Prints میگویند. طرح پوست حیوانات نظیر پلنگ یا یوز پلنگ، پوست گورخر و مار، باله های ماهی و غیره از جمله طرح هایی هستن که هیچ وقت از مد نمی افتند. به خاطر همینه که همیشه لباس هایی با اینگونه طراحی ها رو میتونین در فروشگاه ها پیدا کنین. همچنین شما میتونین از این طرح ها در لباس های مختلفتون استفاده کنید یا حتی لوازم جانبی ای که به همراه دارین. با من همراه باشین تا اطلاعات بیشتری رو در اختیارتون بذارم.

بلوزهای طرح دار و شلوار جین

اگر از بلوزی با طرح پلنگی استفاده میکنید پوشیدن شلوار جین به همراه اون بهترین انتخابه. در صورت پوشیدن تاپ هایی با طرح پوست حیوانات میتونین از شلوارک های کوتاه کتان یا جین استفاده کنید.

شلوار جین و بلوز طرح پلنگی

شلوار جین و بلوز طرح پلنگی

پیراهن هایی با طرح پوست حیوانات مناسب برای دورهمی های دوستانه

اگه دوست دارین که در جمع دوستاتون، انتخاب متفاوتی داشته باشین و توی دید باشین میتونین یکی از طرح های پلنگی یا پوست ماری رو برای پیراهنتون انتخاب کنید. مدل ماکسی یا کوتاه و حلقه ای اون انتخاب های خوبی هستن و به راحتی میتونین با لوازم جانبی سیاه و سفید مانند کیف، کفش یا زیورآلات اونها رو ترکیب کنید.

پیراهن با طرح پوست حیوانات برای دورهمی های دوستانه و خودمانی

پیراهن با طرح پوست حیوانات برای دورهمی های دوستانه و خودمانی

دامن های پلنگی انتخابی متفاوت و زیبا

اگه طرفدار پوشیدن دامن هستین میتونین از بین طرح های پوست حیوانات انتخاب های گسترده ای داشته باشین که با ترکیب به جا با سایر لباس ها بسیار شیک و زیبا میشه. ساده ترین راه برای ست کردن لباس با این دامن ها انتخاب بلوزی به رنگ مشکی یا سفیده، چون با هر سبک و رنگی همخونی داره. مطمئنا پوشیدن یه تیشرت تنگ و طرح دار اصلا برای ست کردن با دامن های پلنگی یا پوست ماری مناسب نیست.

دامن طرحدار ریز

دامن طرحدار ریز

کت های طرح پلنگی

لباس های جین و لباس هایی به رنگ های سفید و مشکی از بهترین و راحت ترین گزینه در ست کردن با لباس های طرح پلنگی یا پوست ماریه. پس از این ترکیب زیبا غافل نشید. میتونین کت پلنگی رو با انواع شلوارهای جین و کتان، دامن های کوتاه و بلند استفاده کنید.

کت های پلنگی مناسب برای استایل خیابانی

کت های پلنگی مناسب برای استایل خیابانی

شلوارهایی با طرح پوست حیوانات

شلوارهای کتان، جین و یا هر چیز دیگری که با این طرح ها عرضه بشه، برای پوشیدن با تاپ های ساده بسیار مناسبند. با توجه به رنگ شلوار طرح و رنگ مورد نظرتون رو انتخاب کرده و استفاده کنید.

شلوارهایی با طرح پوست حیوانات

شلوارهایی با طرح پوست حیوانات

۰۰۰

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر