باز هم یک سری از مدل های لباس مجلسی و شب رو قرار دادیم که در بین دوستانمون خیلی پرطرفدار بوده. این لباس ها از یک برند خیلی معتبره که بیشتر تولید لباس عروس داره. این مدل های لباس مجلسی هم تزیینات زیادی دارن و خیلی روشون کار شده.  کمی هم از لباس عروس ندارن و تفاوتشون به خاطر بدون پف بودن و رنگی بودنشونه. مدل لباس مجلسی های این مطلب از جدیدترین و پرطرفدار ترین مدل هاییه که وارد بازار شده.

کیفیت عکس ها بالاست. برای دیدن در اندازه واقعی کلیک کنید ;-)

لباس شب جدید

لباس شب جدید

مدل لباس شب جدید

مدل لباس شب جدید

لباس مجلسی مشکی

لباس مجلسی مشکی

لباس مجلسی زیبا وجدید

لباس مجلسی زیبا وجدید

مدل های لباس مجلسی و شب خیلی متنوع ان. بعضی ها قیمت های نجومی دارن و بعضی ها مناسبند. هنر اینه که بشه لباس مجلسی برازنده ای رو با قیمت مناسب تهیه کنیم. قیمت لباس به چند فاکتور بستگی داره، مثل پارچه، سنگ دوزیی ها، دوخت و مارک. بیشتر لباس مجلسی ها به دلیل جنس مرغوب پارچه قیمت بالایی دارن که این تشخیص مرغوبیت هم کار هر کسی نیست.

سنگ دوزی روی لباس مجلسی

سنگ دوزی های روی لباس که زیبایی رو هم فوق العاده میکنه، از مواردی هست که قیمت لباس رو زیاد میکنه. چرا که سنگ دوزی هم کار سختیه و وقت زیادی میطلبه و هم اینکه سنگها  معمولا قیمتهای بالایی دارن و اصلا لباس هایی که سنگ کاری میشن جلوه ای فرای حد تصور پیدا میکنن.

مدل لباس شب زیبا

مدل لباس شب زیبا

لباس مجلسی و شب بسیار زیبا

لباس مجلسی و شب بسیار زیبا

برند لباس مجلسی

مارک و برند های مختلف هم به قیمت لباس اضافه میکنه. گاهی یک لباس فقط به خاطر مارکی که داره قیمت بالایی پیدا میکنه. در حالی که اصلا در ظاهرش مشخص نیست و به عبارتی نمی ارزه. گاهی هم بعضی برند ها اونقدر جنس های مرغوب و زیبا دارن که خیلی ها ترجیح میدن کمی بیشتر خرج کنن، ولی لباسشون مارک باشه.

لباس شب و مجلسی جدید

لباس شب و مجلسی جدید