طبق معمول با رسیدن تابستون و تعطیلات کم کم جشن ها و عروسی ها دوباره به راه میفته. مخصوصا که ماه شعبان و اعیاد مربوط به این ماه هم این مراسم ها رو چندین برابر میکنه. همیشه مهمترین دغدغه برای مراسمات و جشن های عروسی لباس هست و این موضوع وقتی اهمیتش چند برابر میشه که بحث لباس خود عروس خانوم وسط میاد. در این مطلب یک سری لباس عروس ساده و لباس نامزدی قرار دادم که انشاالله مورد پسند عروس خانوم های گل قرار بگیره و ازش استفاده کنن.

لباس عروس شیک و جدید

لباس عروس شیک و جدید

اگه یادتون باشه چند ماه پیش به طور مداوم مدل های مختلف لباس عروس و لباس شب و نامزدی قرار میدادیم و خیلی هم مورد پسند دوستان بود. البته سلیقه های متفاوت و مخالف هم زیاد داشت. خلاصه اینکه هفته ای حداقل یک مطلب به این موضوع اختصاص داده میشد. متاسفانه به دلایلی این مطالب روی سایت کم شد و دیگه نشد لباس عروس قرار بدیم. تا اینکه بالاخره خاتون عزیز در این مطلب تلسم رو شکستن و مدل لباس عروس قرار دادن. انشاالله که بتونیم و دوباره با قدرت در این زمینه هم فعالیت کنیم.

لباس نامزدی جدید

لباس نامزدی جدید

لباس نامزدی جدید

لباس نامزدی جدید

لباس عروس بدون پف

این لباس عروس ها و لباس های نامزدی بدلیل کم پف بودنشون تقریبا به همه تیپ ها میاد. فقط باید به مدل یقه و یا دکلت بودنشون توجه کرد که ممکنه به هر تیپی نخوره. مثلا خانومی که کمی پر هست و سینه های بزرگی داره بهتره از مدل لباس عروس زیر استفاده نکنه چون باعث بزرگتر نشون دادن قسمت سینه میشه. لباس عروس های طرح صدف و ملکه و همچنین طرح لباس عروس دلبر و یاقوت اگر یادتون باشه جز مدل های پر طرفداری بودن که لباس های این مطلب هم در همون سبک ها هستن.

لباس عروس جدید

لباس عروس جدید

لباس عروس جدید

لباس عروس جدید

لباس نامزدی شیک و جدید

لباس نامزدی شیک و جدید

مدل لباس نامزدی زیبا

مدل لباس نامزدی زیبا

۲۸

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر