معیارهای انتخاب لباس مناسب ساقدوش عروس

انتخاب لباس مناسب برای ندیمه و ساقدوش ها معمولا تصمیم سخت اما سرگرم کننده و جذابیه. با توجه به اینکه هر کسی ایده ی مدنظرش رو اعلام میکنه اما در نهایت شما هستید که برای داشتن بهترین درخشش و زیباترین...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
لباس مناسب ساقدوش عروس

انتخاب لباس مناسب برای ندیمه و ساقدوش ها معمولا تصمیم سخت اما سرگرم کننده و جذابیه. با توجه به اینکه هر کسی ایده ی مدنظرش رو اعلام میکنه اما در نهایت شما هستید که برای داشتن بهترین درخشش و زیباترین جمع از ساقدوش ها برای جشن عروسی و عکس و فیلم های این مراسم باید درمورد نوع، طرح و رنگ لباس تصمیم نهایی رو اعلام کنین. در این مطلب با چند راهنمایی کلیدی که ممکنه به انتخاب بهتر لباس ساقدوش ها کمکتون کنه اشاره میکنم.

مدل های متنوع لباس ساقدوش عروس

مدل های متنوع لباس ساقدوش عروس

به سبک و مدل لباس عروس توجه کنین

قطعا شما بعنوان عروس ستاره ی مجلس هستین و از طرفی لازمه که برای درخشش و زیبایی بیشتر یک هارمونی و هماهنگی مناسب بین لباس شما و ساقدوش ها برقرار باشه بنابراین اگه لباسی میپوشین که مجلل و شلوغ بنظر میرسه و با تور، نوارهای مختلف، منجوق و مرواریدهای زیاد تزیین شده بهتره که برای ساقدوش ها از سبک و طرح ساده تری استفاده کنین.

انتخابی ساده در ارتباط با لباس عروس

انتخابی ساده در ارتباط با لباس عروس

مدل ساده و شیک برای ساقدوش ها

مدل ساده و شیک برای ساقدوش ها

ارتباط بین رنگ پوست و مو با رنگ لباس ساقدوش

با توجه به اینکه هر رنگی به ظاهر و چهره ی هر کسی نمیاد در انتخاب لباس حتما به رنگ پوست و موی ساقدوش ها دقت کنین. معمولا لباس های خیلی شاد و روشن برای هر نوع پوست و رنگ مویی مناسب نیستن پس به ویژگی های ظاهری چهره مثل رنگ پوست، مو و چشم دقت کنین. شما با استفاده از طیف های مختلف رنگی و پارچه های متنوع میتونین مناسب ترین لباس و زیباترین جمع از ساقدوش ها رو داشته باشین.

انتخاب درست رنگ ها

انتخاب درست رنگ ها

سفارش لباس مناسب با توجه به فرم و استایل بدن

لباس ها فرم و برش های متنوعی دارن که هر کدوم از آنها با یک استایل خاص مطابقت داره. برای هماهنگی بیشتر از فرمی متناسب با استایل بدن هر کدوم از ساقدوش ها استفاده کنین. شاید استفاده از یک مدل ثابت برای ساقدوشها بنظر هماهنگ و جذاب بیاد ولی انتخابی متنوع و مناسب فرم و استایل بدن میتونه به زیبایی و جذابیت بیشتر کمک کنه و در عین حال تنوع بیشتری به جمع شما میده. همچنین با طرح یک ایده ی کلی از نظرات ساقدوش ها هم استفاده کنید این روش کمک میکنه تا آنها لباسی راحت و هماهنگ با بدنشون رو انتخاب کنن.

تنوع طرح ها

تنوع طرح ها

شرایط آب و هوایی رو در نظر بگیرین

اینکه عروسی در فصل گرم یا سرد و خنک برگزار بشه روی انتخاب جنس و مدل لباس تأثیر میذاره. هیچ اجباری نیست که لباسای بلندتر رو برای زمستون یا لباس های کوتاه رو در تابستون استفاده کنین ولی اگه در فصل های سرد لباس کوتاهی رو برای ساقدوش ها انتخاب کردین حتما به فکر شال یا یه کت گرم هم باشین. پوشیدن مدلهای بلند در فصل تابستون در صورتی قابل تحمل میشه که از پارچه های سبک، ظریف و خنک تر استفاده کنین.

لباس ساقدوش برای فصل سرد

لباس ساقدوش برای فصل سرد

لباس خنک تابستونه

لباس خنک تابستونه

اهمیت زمان و قیمت برای تهیه بهترین لباس ساقدوش

معمولا عروسی یک جشن پرخرج و پرهزینه محسوب میشه بنابراین با توجه به سقف بودجه ای که برای این مراسم در نظر میگیرین بهتره انتخاب مقرون بصرفه ای داشته باشید. به حراجی ها و ارزان سراها توجه کنین تا بتونید برای هر کدوم از ساقدوش ها لباس مناسبی پیداکنید.

برای اینکه بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید لازمه تا تحقیق کنین و مدلای مختلف رو بررسی کنید. علاوه بر این برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تمرین برای مراسم جشن لازمه تا ساقدوش ها لباس رو چندین بار پرو کنن و ژست و استایل های متفاوتی رو تمرین کنن پس برای اینکه زمان کافی برای اصلاحات احتمالی رو داشته باشید حتمازمان کافی رو درنظر بگیرین.

توجه به هزینه در انتخاب لباس ساقدوش

توجه به هزینه در انتخاب لباس ساقدوش

پارچه های راحت و لطیف بهترین انتخاب هستن

چون طی مراسم ساقدوش ها معمولا در حرکت و فعالیت هستن سعی کنید لباس و پارچه ای رو انتخاب کنین که احساس راحتی بیشتری داشته باشن. لباس هایی با پارچه ی مناسب و دوخت راحت به ساقدوش ها کمک میکنه تا راحت تر در جشن عروسی شمارو همراهی کنن.

لباس راحت و خنک

لباس راحت و خنک