لباس های بارداری مناسب در فصل پاییز

بهترین قسمت بارداری اون قسمت گذر از هفته یازده تا دوازدهم بارداریه که شما در نهایت نوزاد توی شکم تون رو حس می کنید، اما بدترین حالتش هم کم کم متورم شدن شکمه گاهی ضربه های پشت سرهمی که نوزاد...

بهناز سرفراز
بهناز سرفراز آپدیت:
5 استایل مناسب برای خانم های باردار

بهترین قسمت بارداری اون قسمت گذر از هفته یازده تا دوازدهم بارداریه که شما در نهایت نوزاد توی شکم تون رو حس می کنید، اما بدترین حالتش هم کم کم متورم شدن شکمه گاهی ضربه های پشت سرهمی که نوزاد به شکم وارد می کنه واقعا غیرقابل کنترله. در اینجا ایده های لباس برای این ماه های بارداری رو بهتون پیشنهاد می کنم که شاید در این مواقع به کمکتون بیاد.

پلیور سبک و شلورا کشی بهترین انتخاب

شلوار کشی بهترین دوست شما در دوران باردایه، فرقی نمی کنه چه در هفته دوازدهم باشید و چه در هفته بیست و هشتم. مطمئنا در این مراحل بهتره از شلوارهای جین معمولی استفاده نکنید، اما شلوارهای کشی محدودیت های کمتری دارند و در حال حاضر هم پوشیدن اون همراه مانتو برای عموم قابل قبوله. یه پلیور گشاد و ترجیحا سبک وزن رو به استایلتون اضافه کنید. در نتیجه شما می تونید خیلی شیک یرآمدگی و ضربه های گاه و بی گاه نوزادتون رو پنهان کنید.

پلیور سبک+ تیشرت راه راه + شلورا کشی

پلیور سبک+ تیشرت راه راه + شلورا کشی

مانتو پنبه ای برای دوران بارداری بسیار مناسبه

در هفته دوازدهم لباس های نخی و پنبه ای که حالت کشی دارن بسیار مناسبند. بهترین چیز درمورد مانتوهای نخی اینه که در هر حالت شکلشو حفظ می کنه. برای استایل ایده آل آخر هفته تون می تونید مانتو نخی تون رو با کفش کتانی ساده و یک ژاکت جین بپوشید، با این ترکیب یه استایل اسپرت زیبا خواهید داشت.

مانتو نخی + ژاکت جین + کفش کتانی

مانتو نخی + ژاکت جین + کفش کتانی

لباس های گشاد حاملگی رو با کت چرم بپوشید

به عنوان یک قاعده کلی در دوران بارداری، هرگز نیاز نیست لباس هایی بپوشید که شکم شما رو تحت فشار قرار بده، بهتره از لباس های راحت و گشاد استفاده کنید. اضافه کردن یه لباس گشاد به کمد لباسی تون گزینه خیلی خوبیه. از طرح های های متنوع این مدل لباس ها می تونید برای مهمونی ها و دوره همی هاتون استفاده کنید. کت های چرم رو هم می تونید به استایلتون اضافه کنید که باعث می شه ظاهری شیک تر داشته باشید.

از لباس استرج در دوران بارداری بیشتر استفاده کنید

توی روزای سرد پاییزی پوشیدن پانچو بخصوص اگه از نوع بافتنی باشه، بسیار عالیه. ترکیب لباس استرج مشکی و پانچو رنگ خنثی باعث میشه خطای دید ایجاد بشه و برآمدگی شکم کمتر به چشم میاد.

پانچو جلو باز+ لباس استرج

پانچو جلو باز+ لباس استرج

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *