می دونستید استفاده از لایه بردار پوست، قبل از شیو و یا اپیلاسیون موهای پا، به نرم تر شدن پوستتون کمک می کنه؟ استفاده از لایه بردار باعث می شه پوست های خشک و مرده از بین برن، که این کار از رشد موهای زیر پوستی جلوگیری می کنه. همچنین درد ناشی از اپیلاسیون رو کمتر میکنه. در این مطلب میخوام یه لایه بردار خانگی رو بهتون آموزش بدم، با من همراه بشید.

سفید کردن پوست دست ها و پاها در هفت روز
کیه که دوست نداشته باشه دست ها و پاهای سفید و تمیزی داشته…
»

مواد مورد نیاز برای تهیه لایه بردار خانگی

  • 4/1 فنجان شکر
  • 2/1 فنجان روغن (من از روغن زیتون استفاده کردم ولی شما می تونید از هر نوع روغنی مثل روغن نارگیل، روغن بچه و یا روغن کانولا استفاده کنید.)
  • 3 قاشق غذاخوری آب لیمو یا 20 قطره روغن لیمو
  • بطری فشاری
  • تیغ

مواد مورد نیاز برای تهیه کردن اسکراب

روش تهیه لایه بردار خانگی

با مخلوط کردن مواد تشکیل دهنده با هم شروع کنید. می تونید اون ها رو در شیشه بریزید و تکان بدید. بعد مخلوط رو برای راحتی کار به بطری فشاری منتقل کنید.

تهیه اسکراب برای شیو کردن

نحوه استفاده از لایه بردار خانگی

پاهاتون رو به مدت 5 دقیقه در آب بخیسونید. یا می تونید قبلش دوش آب گرم بگیرید که به باز شدن منافذ پوستتون کمک می کنه. بعد مخلوط رو به پاها بمالید و با حرکات دایره وار پوست رو مالش بدید. بعد از چند دقیقه مالش پاها میتونید شیو کردن رو شروع کنید. حس خوبی دارید مگه نه؟ خب ما تازه کارمون رو شروع کردیم. حالا پاهاتون و بشورید و دوباره تکرار کنید. بله درست خوندید. مخلوط رو دوباره به پاها بمالید، شیو کنید و در آخر بشورید. در این زمان شاید بخواید از یک صابون ملایم برای تمیز کردن چربی های مونده روی پوستتون استفاده کنید، شاید هم نه، بستگی به خودتون داره. بعد از خارج شدن از حمام، مقداری لوسیون به پاهاتون بمالید.

چگونه با روش های طبیعی پوست جوان داشته باشیم؟
همه در تلاش برای داشتن پوست جوان، شاداب و درخشان هستن و سعی…
»

نحوه استفاده از لایه بردار

سایش شکر باعث از بین رفتن پوست ها مرده و تمیز شدنش پوست میشه، آب لیمو هم پوست رو روشن تر و نرم تر می کنه و البته روغن زیتون هم به داخل پوست نفوذ می کنه و رطوبت طولانی مدت رو برای پوست فراهم می کنه.

لایه بردار

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...