گاهی اوقات با ساده ترین چیزها می توانید وسایل روی میز آرایش تان را مرتب کنید. من از یک ظرف شیرینی های یزدی برای مرتب کردن سنجاق سرها و کش سرهایم استفاده کردم و برای مرتب کردن میز بسیار تاثیر گذار بود. حالا امروز می خواهم برای تان بگویم که با یک طبقه ی ساده که ممکن است دور ریختنی به نظر بیاید، می توانید قفسه ای زیبا برای لاک های ناخن تان ترتیب ببینید و آن را کنار میز آرایشی تان قرار دهید. با این کار هم میزتان خلوت تر می شود، و هم وقتی خواستید لاک بزنید، راحت و آسان از داخل قفسه بردارید.

قفسه ی لاک ناخن

قفسه ی لاک ناخن

بازیافت کردن یک چیز دور ریز هیجان دارد، می توانید آن را کهنه کار (پتینه) کنید، یا رنگارنگ و فانتزی و یا هر مدل و رنگی که دوست دارید. اما بازیافت کردن یک طبقه ی کهنه در خانه، کار مشکلی نیست. از قفسه ی ادیه جات، قفسه ی قرص و دارو یا همین لاک های ناخن می تواند باشد.

وسایل لازم برای قفسه ی لاک ناخن

وسایل لازم برای قفسه ی لاک ناخن

وسایل لازم برای قفسه ی لاک ناخن

  • یک طبقه ی کهنه (که ترجیحا قفسه بندی داشته باشد)

در نظر داشته باشید که اگر قفسه بندی نباشد هم می توانید برای چیدمان لاک های تان استفاده کنید، و یا با مقوا ضخیم تر، آن را قفسه بندی کنید.

  • مقوای رنگی A4 در سه رنگ هم تُن (مثلا: نارنجی کمرنگ و پر رنگ و کرمی گرم)
  • خط کش
  • مداد
  • قیچی
  • چسب دو طرفه

 

چگونه قفسه را آماده کنم؟

اندازه گیری هر حجره ها

اندازه گیری هر حجره ها

هر طبقه ی کوچک از قفسه را اندازه گیری کنید (طول و عرض) دقت کنید هر حجره را اندازه گرفته اید، چون ممکن است اندازه هایشان بسیار نزدیک اما با هم متفاوت باشند. روی مقوا، هر مستطیل را بکشید و با قیچی یا کاتر جدا کنید. در نظر داشته باشید برای حجره های بالایی از رنگ روشن و برای حجره های پایینی از رنگ تیره استفاده کنید. این کار باعث می شود از دور قفسه، تم رنگی زیبایی داشته باشد.

چسباندن مقوا ها

چسباندن مقوا ها

برای چسباندن مقوا به دیواره ی ته قفسه، از نوار چسب دو طرفه استفاده کنید. در بعضی قفسه ها، تقسیم کننده های قفسه جدا می شوند و شما می توانید مقوا را بطور یکپارچه پشت آن قرار دهید که در آن صورت نیازی به چسب هم نیست و تقسیم کننده مقوا را نگاه می دارد.

می توانید آن را به دیوار آویز کنید

می توانید آن را به دیوار آویز کنید

زیبایی تنالیته رنگ مقواها

زیبایی تنالیته رنگ مقواها

می توانید این قفسه را به دیوار آویزکنید و یا در کنار میز آرایشی قرار دهید. در ضمن از رنگ های تزئینی (گواش، اکریلیک، رنگ پارچه و یا غیره) می توانید برای پتینه ی حاشیه یا داخل قفسه استفاده کنید.

 

۳۱

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر