ممکنه تخت خواب کشویی اصطلاحی دور از ذهن براتون باشه یا تصور صحیحی از اون نداشته باشین. اغلب افراد برای اینکه بتونن استفاده ی بیشتری از فضای اتاق خوابشون کنن از تخت خواب های دو طبقه استفاده میکنن و معمولا این تخت ها در اتاق خواب بچه ها بیشتر کاربرد داره. اما تخت خواب کشویی یه تخت کوچیکه که در زیر تخت بزرگتر نگهداری میشه و دارای غلتک هایی برای جابه جایی و بیرون آوردن اون، موقع استفادست. به دلیل فرم جمع و جوری که داره شبیه یه مبل یا نیمکت به نظر میرسه و میشه از اون برای زیر هر تختی استفاده کرد. در ادامه ی مطلب بیشتر راجع به این مدل تخت خواب توضیح میدم.

ترفند چیدمان اتاق خواب برای بزرگ تر نشان دادن فضا
حتی کوچکترین اتاق خواب ها هم پتانسیل تبدیل شدن به یه اتاق راحت…
»

استفاده از تخت خواب کشویی در اتاق کودک

یکی از بهترین گزینه های تخت خواب برای استفاده در اتاق کودک، بخصوص اتاق خواب های دوتخته، همین تخت های کشویی هستن. این تخت ها با تشک دوم مخفی و قابل جابه جا شدن فضایی بسیار کاربردی رو برای بچه ها به وجود میاره و فضای خالی بیشتری رو در اتاق خواب در اختیار اونها میذاره.

اتاق خواب دخترانه با تخت خواب کشویی

دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودکانه با تخت کشویی

تخت خواب چند کاره در اتاق کودک

تخت خواب کشویی انتخابی متفاوت برای اتاق مهمان

یه تخت کشویی میتونه یه گزینه ی عالی برای اتاق مهمان باشه. به این ترتیب این فضا در بیشتر مواقع میتونه به عنوان اتاق کار یا یه نشیمن خصوصی باشه و هر زمان که نیاز به تخت بود از تخت کشویی به عنوان تخت مهمان استفاده کرد. به دلیل مخفی بودن تخت، وجود اون هیچ مشکلی رو در دکوراسیون ایجاد نمیکنه و یاعث شلوغی و درهم ریختگی هم نمیشه.

مناسب ترین انتخاب تخت خواب برای اتاق های کوچک
اگر یک اتاق خواب کوچک داشته باشیم یکی از سخت ترین قسمت های…
»

اتاق خواب مهمان با استفاده از تخت کشویی

استفاده از فضای زیر شیروانی به عنوان اتاق نشیمن و اتاق مهمان با تخت خواب های کشویی

اتاق خواب های مدرن با تخت های کشویی

یکی از بهترین ویژگی هایی که در این تخت ها وجود داره اینه که در طول روز شما میتونین بالش ها و لوازم اضافی تخت رویی رو در قسمت کشویی قرار داده و پنهان کنید و از تخت خواب بالایی به عنوان مبل استفاده کنید و یه اتاق خواب مدرن با دکوری متفاوت رو ایجاد کنید.

اتاق خواب مدرن با استفاده از تخت خواب کشویی

دکوراسیون مدرن و جذاب در اتاق خواب با بکارگیری تخت خواب های متفاوت

استفاده از تخت خواب کشویی در مبلمان های چند کاره

استفاده از مبلمان چندکاره در خونه ها و آپارتمان های کوچیک یا خانواده های شلوغ، ایده ای بسیار عالی و مقرون به صرفست، همچنین در استفاده ی بهینه از فضاها و جلوگیری از شلوغی دکوراسیون کمک زیادی میکنه. از تخت های کشویی میشه علاوه بر اتاق خواب کودک و مهمان در نشیمن های کوچیک هم استفاده کرد و فضای زیر مبل رو به اون اختصاص داد و با این کار هم فضایی برای خواب و هم فضایی برای نشستن به وجود آورد.

مبلمان چندکاره با قابلیت مبل و تخت خواب کشویی

طراحی تخت خواب در زیر مبلمان

ترفند چیدمان اتاق مهمان در خانه های کوچک
یکی از ایده های خوب و کاربردی که امروزه در بعضی خونه ها…
»
  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...