شیک ترین مدلهای طراحی ناخن عروس

برای طراحی ناخن عروس طرح و ایده های مختلفی وجود داره که که همشون به نوعی قابل توجه و مختص مجلس عقد و عروسیه ولی معمولا بیشتر از طرح و رنگای پر زرق و برق استفاده میشه، اما چرا همیشه...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
طرح ناخن سنتی با نشانه های سرخپوستی

برای طراحی ناخن عروس طرح و ایده های مختلفی وجود داره که که همشون به نوعی قابل توجه و مختص مجلس عقد و عروسیه ولی معمولا بیشتر از طرح و رنگای پر زرق و برق استفاده میشه، اما چرا همیشه برای درخشیدن و زیباتر شدن از رنگ و طرحی که مستقیما به چشم میاد استفاده میکنیم. هیچ وقت یادمون نره که زیبایی در سادگی خلاصه میشه. تو این مطلب میخوام سنت شکنی کنم و شما رو با چند ایده در طراحی و رنگ آشنا کنم که در عین اینکه مات و خنثی و ساده هستن، یه طرح فوق العاده زیبا برای ناخن عروس محسوب میشن. اگه شما هم طرفدار طرح های ساده و خنثی هستین با من در ادامه ی مطلب همراه باشید.

طرح مینیمال نیمه ی ماه برای ناخن عروس

اگه سادگی و سبک مینیمال رو میپسندین میتونین از این مدل استفاده کنید. فقط کافیه طرحی از یک ماهه نصفه رو طراحی و رنگ آمیزی کنید. یه ایده ی ساده و شیک برای طراحی ناخن عروس که که در عین اینکه خنثی و مات هست میتونه الهامی از آسمون یا یه دشت پهناور باشه.

طرح نیم ماه

طرح نیم ماه

مانیکور زیبای فرانسوی ناخن عروس

انتخاب طرح مانیکور فرانسوی یک ایده ی زیبا و شیک برای ناخن عروس هست که برای اینکار هاله ای از رنگ سفید در قسمت جلویی ناخن طراحی میشه.

طرح مونیکور فرانسوی

طرح مونیکور فرانسوی

مونیکور فرانسوی

مونیکور فرانسوی

طراحی ناخن استوایی زیبا و متنوع

الهام گرفتن از طرح های بیابانی و استوایی که نمادی مثل برگ درختان موز، نخل و علامت های خاص این منطقه هست میتونه طرح متنوع و جدید و در عین حال مات و خنثی برای ناخن عروس باشه.

مدلی الهام گرفته از طبیعت

مدلی الهام گرفته از طبیعت

الگویی از نوارهای قیطونی برای ناخن عروس

استفاده از الگوی نوارهای قیطونی که معمولا تو اکثر خرازی ها به چشممون خورده میتونه ایده جالبی برای ناخن عروس باشه. آنها طرح ها و مدل های متنوع و زیبایی دارن که بعضا طرح های سنتی زیبایی هم میشه بینشون پیدا کرد.

طرح نوارهای قیطونی سنتی برای ناخن عروس

طرح نوارهای قیطونی سنتی برای ناخن عروس

ستاره های درخشان برای جذابیت بیشتر

در این طرح آسمانی برای ناخن عروس براحتی میتونیم درخشش این ستاره های زیبا رو ببینیم. استفاده از این طرح در کنار لباس جادویی و زیبای عروس و یک مدل موی مناسب و میکاپ عالی،  میتونه به درخشش و زیباییتون اضافه کنه.

ستاره های درخشان

ستاره های درخشان

مدلی از طرح های ساده و مات

مدلی از طرح های ساده و مات

طرح های سنتی قبیله ای

قبایل سرخپوستی طرح های سنتی و نشونه های مختلفی دارن که میشه از این طرح ها برای ناخن هم استفاده کرد. طراحی این علامت ها روی لاکی به رنگ ناخن عروس یک طرح مات و دوسداشتنیه که متنوع و بسیار جذابه. از انواع این نشونه ها برای ناخن استفاده کنید تا یه الگوی متفاوت و شیک داشته باشین.

طرح ناخن سنتی با نشانه های سرخپوستی

طرح ناخن سنتی با نشانه های سرخپوستی

نقطه و نوارهای ساده و سفید روی ناخن عروس

با کشیدن خط های باریک نواری به شکل افقی یا عمودی یا نقطه های سفید و ساده روی پوششی از لاک کمرنگ و مات میتونیم طرح زیبایی داشته باشیم.

سادگی و زیبایی با نقطه های سفید

سادگی و زیبایی با نقطه های سفید

نوارهای باریک

نوارهای باریک

طرح های هندسی و متحرک

معمولا عروس ها از این مدل طراحی های هندسی استقبال میکنن و این طرح برای همه ی فصول کاربرد داره.

طرح هندسی

طرح هندسی

طرح متحرک

طرح متحرک

انتخابی ایده آل با طرحی از موج های سفید

انتخاب موج های سفید برای ناخن عروس فوق العاده برای یک جشن ساحلی مناسب و زیباست که برای ناخن های ساده و برهنه، جذابیت و درخشندگی خاصی بدنبال خواهد داشت.

طرح موج

طرح موج