شش روش برای پوشیدن پیراهن سفید زنانه

پیراهن سفید به اصطلاح کلاسیک همیشه برامون یادآور یه استایل رسمیه، چونکه همیشه تو فیلما و سریالای خارجی دیدیم خانم ها بیشتر، موقع سرکار رفتن اون رو می پوشند یا اینکه جزو یونیفرم مدرسه دختر خانم هاست و در کل...

بهناز سرفراز
بهناز سرفراز آپدیت:
داشتن استایل رسمی با ترکیب پیراهن سفید و دامن

پیراهن سفید به اصطلاح کلاسیک همیشه برامون یادآور یه استایل رسمیه، چونکه همیشه تو فیلما و سریالای خارجی دیدیم خانم ها بیشتر، موقع سرکار رفتن اون رو می پوشند یا اینکه جزو یونیفرم مدرسه دختر خانم هاست و در کل برای هر محل رسمی از اون استفاده می شه. اما به نظر من اون یکی از دوازده مواردیه که هر خانمی در جهان باید داشته باشتش، اینطور نیست؟ اگر که موافقید، در اینجا روش های مختلفی برای پوشیدن این پیراهن گفته شده که می تونید از اون ها استفاده کنید.

پیراهن سفید و شلوار جین آبی

یکی از روش های ساده و راحت، پوشیدن پیراهن سفید همراه با شلوار جین آبی ست. همونطور که می دونید ترکیب رنگ آبی و سفید از محبوب ترین ترکیب هاست. این ترکیب هم حالت رسمی داره و هم از اعتماد به نفس و آرامش خاصی برخورداره. بخاطر همین ترکیب این دو با هم به گونه ایی استایل کلاسیک و رسمی رو برامون تداعی می کنه. از اونجایی که رنگ آبی جزو رنگ های سرد و سفید جزو رنگ های خنثی ست می تونید با اضافه کردن اکسسوری هایی با رنگ گرم مثل کیف قرمز به استایل تون گرما و جذابیت خاصی ببخشید. بنابراین بسته به نیازی که دارید می تونید این ترکیب رو چه در مراسم رسمی و چه در مراسم غیر رسمی استفاده کنید.

پیراهن سفید و شلوار جین آبی

پیراهن سفید و شلوار جین آبی

ترکیب دامن مدادی همراه با پیراهن سفید

دامن مدادی یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن با پیراهن سفیده که اغلب هم این دو با هم دیده می شه. در این موقع می تونید از دامن های راه راه تون استفاده کنید. از اونجایی که ترکیب درست لباس های راه راه با لباس های دیگه کمی سخته، به نظرم بهترین فرصتیه که می تونید دامن های ها راه راه تون رو بپوشید. همونطور که می بینید در اینجا هم به خوبی از هم نشینی رنگ های گرم و خنثی استفاده شده تا ظاهر رو شاداب تر نشون بده.

ترکیب دامن مدادی همراه با پیراهن سفید

ترکیب دامن مدادی همراه با پیراهن سفید

داشتن استایل رسمی با ترکیب پیراهن سفید و دامن

اگه دوست دارید از پیراهن سفیدتون در مراسم و مهمانی های رسمی استفاده کنید و در عین حال علاقه ایی به پوشیدن شلوار ندارید، می تونید از دامن های شانل پلیسه دار؛ دامن هایی که تا زیر زانو هستند استفاده کنید، و بسته به طول پیراهن می تونید اون رو زبر دامن قرار بدید. برای این گونه دامن ها از اونجایی که زانوی شما معلوم نیست برای بلندتر نشون دادن پاهاتون کفش های پاشنه بلند بهترین انتخاب هستند. اکسسوری ها برای زیباتر جلوه دادن استایل شما بسیار مهم هستند، همونطور که می بینید اضافه کردن گردنبند مرواریدی به این ترکیب جلوه ی بیشتری بخشیده. در واقع این ترکیب الهام گرفته از استایل کارولاینا هررا؛ طراح مد آمریکایی ست، استایلی بسیار زیبا و کلاسیک.

داشتن استایل رسمی با ترکیب پیراهن سفید و دامن

استایل رسمی با ترکیب پیراهن سفید و دامن

داشتن استایلی غیر رسمی با پیراهن سفید

وقتی که به پیراهن سفید فکر می کنیم تصور اینکه بشه با اون استایل غیر رسمی داشت، غیر ممکن به نظر می رسه. اما این فکر کاملا اشتباهه بلکه می شه با ترکیب اون همراه با دامن گلدار خوشرنگ ظاهر غیر رسمی داشت. می تونید لبه های انتهایی پیراهن رو روی دامن گره بزنید، این کار باعث میشه پیراهن از حالت عادی و کسل کننده خارج بشه. این استایل بخصوص برای فصل تابستان مناسبه.

داشتن استایلی غیر رسمی با پیراهن سفید

استایلی غیر رسمی با پیراهن سفید

استفاده از پیراهن سفید به جای زیر سارافونی

بعضی مواقع برای استفاده از لباس هایی که تو کمد داریم و به نظر بلااستفاده هستند می تونیم خلاقیت به خرج بدیم، مثل جایگزین کردن پیراهن سفید به جای زیر سارافونی. ممکنه براتون پیش اومده که دوست داشتید از لباس های حلقه آستین تون در مراسم یا مهمونی استفاده کنید اما پوشیدن زیر سارافونی رو دوست نداشتید. در این مواقع می تونید از پیراهن سفیدتون کمک بگیرید و با پوشیدن اون روی لباس تون استایل جدید و زیبایی داشته باشید. برای این کار نیازی نیست دکمه های پیراهن رو ببندید می تونید لبه های انتهایی اون رو روی لباس گره بزنید.

استفاده از پیراهن سفید به جای زیر سارافونی

استفاده از پیراهن سفید به جای زیر سارافونی

پیراهن سفید همراه با شلوار مشکی

ترکیب پیراهن سفید و شلوار مشکی، مطمئنا ترکیبیه که همیشه تو ذهنتون دارید. این استایل رو میشه گفت رسمی ترین حالتیه که برای پیراهن سفید وجود داره، که اکثرا هم برای رفتن به مصاحبه های کاری و رفتن سر کار ازش استفاده می شه.

پیراهن سفید همراه با شلوار مشکی

پیراهن سفید همراه با شلوار مشکی

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *