سه روش برای پوشیدن پلیور مورد علاقه تون

همیشه گفته شده هر وقت که می خواید لباس جدیدی بخرید اول مطمئن بشید که می تونید حداقل با سه تا از لباس ها یا اکسسوری هایی که دارید ست کنید و از اون در استایل های متفاوت استفاده کنید....

بهناز سرفراز
بهناز سرفراز آپدیت:
سه روش برای پوشیدن پلیور

همیشه گفته شده هر وقت که می خواید لباس جدیدی بخرید اول مطمئن بشید که می تونید حداقل با سه تا از لباس ها یا اکسسوری هایی که دارید ست کنید و از اون در استایل های متفاوت استفاده کنید. حالا اگه شما پلیوری خریدید و نمیدونید با چه ست هایی زیبا میشه در اینجا سه روش برای پوشیدن پلیور گفته شده که می تونید در موقعیت های مناسب بپوشید.

لباس مناسب مهمانی ها با پلیور و دامن

تجربه نشون داده که اساسا هر ترکیبی از دامن و کفش پاشنه بلند رو میشه در مراسم های رسمی استفاده کرد. بنابراین اگر شما زیاد اهل تجمل گرایی نیستید به راحتی می تونید پلیوری که دوست دارید رو همراه با یک دامن میدی و یک کفش پاشنه بلند کلاسیک بپوشید. لبه های پلیور رو داخل دامن قرار بدید و برای زیبایی بیشتر از دامن میدی پلیسه دار استفاده کنید.

استایل رسمی

استایل رسمی

پلیور با شلوار جین

برای داشتن یک ظاهر غیر رسمی و در عین حال شیک و راحت می تونید پلیوری که دارید رو همراه با یک پیراهن دکمه دار بپوشید، همچنین ست کردن اون ها همراه با شلوار جین چسپان و کفش پاشنه بلند ظاهرتون رو زیبا تر می کنه. این ترکیب از جهت لیرینگ لباس ها برای فصل پاییز بسیار مناسبه.

استایل غیر رسمی

استایل غیر رسمی

پوشیدن پلیور با شلوار چسبان

در واقع استایل شیک نقطه ایی بین استایل رسمی و غیر رسمی ست. ترکیب شلوار کشی چسپان همراه با کفش تخت همیشه برای داشتن ظاهری شیک کاربردیه، در این میون می تونید از پلیور مورد علاقتون هم استفاده کنید. برای جذاب تر شدن ظاهرتون لبه های پلیورو در شلوار قرار بدید.

استایلی شیک و زیبا

استایلی شیک و زیبا