روش تهیه سفید کننده خانگی جایگزین سفید کننده های شیمیایی

سفید کننده ماده شیمیایی مفیدیه که میتونید از اون برای پاک کردن لکه ها از روی لباس های سفید و یا ضدعفونی و گندزدایی لباس ها و حتی تمیز کردن سطوح حمام وسرویس بهداشتی استفاده کنید. اما هستند افرادی که...

بهناز سرفراز
بهناز سرفراز آپدیت:
سفید کننده خانگی جایگزین سفید کننده های شیمایی

سفید کننده ماده شیمیایی مفیدیه که میتونید از اون برای پاک کردن لکه ها از روی لباس های سفید و یا ضدعفونی و گندزدایی لباس ها و حتی تمیز کردن سطوح حمام وسرویس بهداشتی استفاده کنید. اما هستند افرادی که به دلایل مختلف از این ماده شیمیایی استفاده نمی کنند. بنابراین من به دنبال جایگزینی برای سفیدکننده هایی شیمیایی بودم که به محلولی که در ادامه بهتون معرفی می کنم رسیدم. با توجه به تجربیاتم این فرمول میتونه بهترین جایگزین باشه.

مواد تشکیل دهنده سفیدکننده طبیعی

  • 12 فنجان آب
  • 1/4 فنجان آب لیمو
  • 1 فنجان آب اکسیژنه
مواد تشکیل دهنده سفیدکننده طبیعی

مواد تشکیل دهنده سفیدکننده طبیعی

دستورالعمل ساخت سفید کننده خانگی

آب، آب لیمو و آب اکسیژنه رو در ظرفی بریزید و هم بزنید تا به خوبی ترکیب بشند.

ترکیب مواد تشکیل دهنده سفید کننده خانگی

ترکیب مواد تشکیل دهنده سفید کننده خانگی

برای استفاده به عنوان پاک کننده خانگی و شستشوی سطوح، محلول رو به ظرف اسپری دار انتقال بدید. و برای ضدعفونی کردن لباس ها در هر بار شستشو، 2 فنجان از محلول رو به آب لباسشویی اضافه کنید.

من برای آزمایش کردن محلول، اون ها رو روی حوله های حمام دخترم تست کردم. مشتاق بودم ببینم این جایگزین روی لکه ها هم تاثیری داره یا نه. حوله ها رو با همراه با دو فنجان سفید کننده طبیعی در ماشین لباسشویی ریختم و همانطور که در تصویر می بینید، این محلول به طور معجزه آسایی عمل کرد.

استفاده از سفید کننده خانگی برای ضدعفونی و پاک کردن لکه لباس ها

استفاده از سفید کننده خانگی برای ضدعفونی و پاک کردن لکه لباس ها

به طور کلی باید بگم که من کاملا تحت تاثیر این ترکیب قرار گرفتم. و چند بار به عنوان تمیزکننده در آشپزخونه خودم ازش استفاده کردم و از نتایج بسیار راضی بودم.

نتیجه نهایی

نتیجه نهایی

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یه روز خوب خرید از راه رسید ...

50% تخفیف