روش سفید کردن فوری دندان با زغال

همیشه زغال نماد سیاهی و تیرگی بوده و شاید شنیدن اینکه زغال بتونه زردی و تیرگی دندونارو از بین ببره خیلی عجیب باشه اما باید بگم کاملا واقعیه و زغال با روی سیاهش برای سفید کردن دندان ها معجزه میکنه...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
استفاده از پودر زغال برای سفید شدن دندان

همیشه زغال نماد سیاهی و تیرگی بوده و شاید شنیدن اینکه زغال بتونه زردی و تیرگی دندونارو از بین ببره خیلی عجیب باشه اما باید بگم کاملا واقعیه و زغال با روی سیاهش برای سفید کردن دندان ها معجزه میکنه و یکی از روشهاییه که شاید یه خرده کثیف کاری داشته باشه اما نتیجه ی خوبی دربرداره که در ادامه بیشتر ازش سر درمیاریم.

زغال چطور دندان ها رو سفید میکنه؟

اولین و مهمترین نکته در مورد سفید کردن دندان با زغال این هست که منظور از زغال در اینجا، زغال فعال هست که خواص متعددی مثل سم زدایی و تصفیه آب و هوا، مؤثر در درمان مسمومیت، تقویت پوست و مو و از بین بردن زردی و تیرگی دندان ها داره و تقریبا از لحاظ رنگ و ظاهر شبیه زغالهای معمولیست.

زغال فعال

زغال فعال

زغال فعال بسیار جذب کنندست و به راحتی سموم، آلودگی و همچنین تیرگی و زردی رو به خودش جذب میکنه، باکتری زدا و ضد پوسیدگی دندانه  و از این طریق باعث سفید شدن دندان ها میشه. از طرفی این ماده جذب بدن نمیشه پس در مواردی که از زغال برای رفع مسمومیت بدن استفاده بشه یا هنگام شست و شوی دندان بی اختیار قورت داده بشه به راحتی بوسیله دستگاه گوارش دفع و از بدن خارج میشه.

مسواک زدن با ترکیب پودر زغال و خمیردندان

مسواک زدن با ترکیب پودر زغال و خمیردندان

چطور از زغال برای سفید کردن دندان ها استفاده کنیم؟

برای سفید شدن دندان ها با استفاده از زغال فعال فقط کافیه زغال رو پودر کنید یا از پودر داخل کپسول زغال که از داروخانه تهیه میکنید روی مسواک ریخته و به مدت سه دقیقه دندان هارو مسواک بزنید یا اینکه از ترکیب پودر زغال فعال با آب استفاده کنین و دندان ها رو با آن مسواک کنید.

استفاده از پودر زغال برای سفید شدن دندان

استفاده از پودر زغال برای سفید شدن دندان

یک راه امن و مناسب بر ای سفید کردن دندان با موادی مثل زغال فعال، جوش شیرین یا هر پودری که میتونه با سایش زیاد موجب تحریک مینای دندان بشه اینه که این مواد رو با پنبه یا انگشت به آرامی روی دندان بمالید و دو الی سه دقیقه صبر کنید تا بهترین نتیجه رو برای سفید کردن دندان داشته باشید. زغال فعال که برای سفید کردن دندان ها استفاده میشه به شکل قرص، کپسول، پودر و خمیر دندان موجود و قابل استفادست.

استفاده از پودر موجود در کپسول زغال برای سفید کردن دندان

استفاده از پودر موجود در کپسول زغال برای سفید کردن دندان

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • RADIN RADIN

  از داروخانه زغال فعال بخرید . و هفته ای ۳یا۴ باری وقتی دارین مسواک میزنید روی خمیر دندون بریزین و حدود ۵ دقیقه ای آروم روی دندون هاتون بکشیم من خودم از این روش استفاده میکنم عالیه

 • m hasan m hasan

  اغا از این زغالای معمولی هم میشه؟

 • m hasan m hasan

  اغا از این زغالای معمولی هم میشه

 • Moonbeam Moonbeam

  تا چه مدت باید این کار رو انجام بدیم؟؟؟

نیل ارت

کسب درآمد در خانه از اینترنت

کوپن تخفیف 20 درصدی 2nafare