سری جدید مانتو های شیک و زیبا

مدل های مانتو مطمئنا خیلی زیاده و از اونجایی که مصرف این نوع پوشاک در کشور ما به دلیل حجابی که داره خیلی بالاست، واقعا مدل های بسیار بسیار متنوعی از مانتو رو در بازار میبینیم. ولی اینکه چه مانتویی...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
مانتو جدید

مدل های مانتو مطمئنا خیلی زیاده و از اونجایی که مصرف این نوع پوشاک در کشور ما به دلیل حجابی که داره خیلی بالاست، واقعا مدل های بسیار بسیار متنوعی از مانتو رو در بازار میبینیم. ولی اینکه چه مانتویی مناسب تیپ و هیکل خودمون هست و میتونیم در مورد خریدش تصمیم بگیریم بحث طولانی ای هست که توی این مطلب به یکی دو موردش اشاره میکنیم. در این مطلب هم مدل های جدید و زیبایی از مانتوهای ایرانی رو قرار دادم که انشاالله مورد توجهتون قرار بگیره.

در هفته ای که گذشت مطلبی گذاشتم و در اون چند مدل مانتو رو قرار دادم و ازتون خواستم تا بگید کدوم مدل زیباتره. خدارو شکر همونطور  که فکر میکردم مانتو ها مورد پسند خیلی از دوستای گلمون قرار گرفت. ولی خیلی از دوستان عزیزی که میان و مطالب رو میخونن هیچ نظری نمیذارن. میخوام از اون دوستای گل هم دعوت کنم که نظرشونو در مورد مدل ها قرار بدن و باهم تبادل نظرات خوبی داشته باشیم انشاالله.

مطلب مانتو های تابستانی رو میتونید در این لینک مشاهده بفرمایید.

به نظرتون کدوم مدل زیباتره؟

مانتو جدید

1. مانتو جدید

مانتو شیک

2. مانتو شیک

مانتو های شیک و زیبا

این مانتو ها نقش برجسته هایی روی قسمتهای مختلفشون کار شده که در نتیجه ترکیب واقعا زیبایی رو داشته. مهم فقط این نیست که چقدر مانتویی که انتخاب میکنید شیک و زیبا باشه. بلکه مسئله ای که از اون مهمتره اینه که چه لباس هایی رو به همراه مانتو شیک تون به تن کنید که متناسب و زیباتر به نظر برسه. در واقع اینکه بتونین یک ست زیبا رو ترکیب کنید خیلی به زیبایی و شیک بودن شما کمک میکنه.

مانتو شک و مجلسی

3. مانتو شیک و مجلسی

مدل مانتو زیبا

4. مدل مانتو زیبا

مدل مانتو جدید

5. مدل مانتو جدید

مدل مانتو شیک و جدید

6. مدل مانتو شیک و جدید

مانتو مشکی شیک و مجلسی

7. مانتو مشکی شیک و مجلسی

مانتو شیک و جدید

8. مانتو شیک و جدید

به نظرتون کدوم مدل زیباتره؟

منبع عکس: مانتو اریکا