اصول ست کردن مانتو های حریر گلدار با لباس ها

همونطور که میدونین، مد لباس هر چند سال یک بار تکرار میشه. مد مانتوهای حریر گلدار هم دوباره تکرار شده و با تغییرات جزیی به کمد لباس هممون اضافه شده. پارچه های گلدار هم از قدیم توی فرهنگ و لباس...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
مانتو گلدار حریر

همونطور که میدونین، مد لباس هر چند سال یک بار تکرار میشه. مد مانتو های حریر گلدار هم دوباره تکرار شده و با تغییرات جزیی به کمد لباس هممون اضافه شده. پارچه های گلدار هم از قدیم توی فرهنگ و لباس های ما بوده و هم به دلیل تنوعی که در رنگ و طرح های اون وجود داره مطابق با هر سلیقه ای و هر سبک لباس پوشیدنی میشه انتخاب های مناسبی داشت. در این مطلب نمونه هایی از پارچه های گل درشت رو بهتون نشون میدم که جدیدا برای ژاکت های حریر روی لباس ها یا مانتو های نخی خیلی مد شده و خیلی جذاب و شاده. الان که داریم یواش یواش به سمت عید میریم و می خوایم برای عید لباس بخریم، این مدل لباس ها و پارچه ها خیلی برای حال و هوای بهار خوبه و خیلی پر انرژی و شاده. من اینجا چند تا نکته برای ست کردن این پارچه ها با بقیه لباس ها رو براتون توضیح میدم.

مانتو گلدار حریر

مانتو گلدار حریر

مانتو بلند گلدار

مانتو بلند گلدار

مانتو بلند گلدار حریر

مانتو بلند گلدار حریر

پارچه های گلدار رو با چه رنگ هایی ست کنیم؟

پارچه های گلدار معمولا از چندین رنگ تشکیل شدن که خیلی چشم رو به خودشون میکشونن. ست کردن با پارچه های گلدار هم نکته هایی داره که باید بهش دقت بشه. اول از همه این که بقیه ی لباس هاتون رو از رنگ هایی که توی پارچه گلداره انتخاب کنین. اینجوری باعث میشه که لباستون توی یک ست رنگی مشخص باشه و بیش از حد شلوغ نشه.

کت رو بلند گلدار

کت رو بلند گلدار

کت بلند گلدار

کت بلند گلدار

کت بلند گلدار حریر

کت بلند گلدار حریر

کت بلند ریشه دار گلدار

کت بلند ریشه دار گلدار

ست زیبای مانتوهای حریر گلدار با رنگ های تیره

زمان هایی که لباستون خیلی تیره است و یا از رنگ های خنثی تشکیل شده،یکی از بهترین ترفند هایی که میتونین به کار ببرین اینه که روی همه ی لباس هاتون یه ژاکت گلدار یا مانتو گلدار بپوشین. با این کار شما به لباستون انرژی و رنگ اضافه کردین و در عین حال مد روز بودین.

ژاکت گلدار

ژاکت گلدار

ژاکت گلدار گشاد

ژاکت گلدار گشاد

مانتوهای گل گلی شاداب

پارچه های گلدار اصولا باعث شادابی میشن و حس تازگی رو به بقیه منتقل میکنن. پوشیدن ژاکت ها یا مانتو های گلدار باعث میشه که شما خیلی سرزنده تر و شاد تر به نظر برسین و این حس رو به اطرافتون منتقل کنین. این ترکیب برای ایام عید هم خیلی میتونه شیک و مناسب باشه شما خودتون رو با فصل بهار هماهنگ کردین و برای عید دیدنی لباس های شاد میپوشین.

ژاکت کوتاه گلدار

ژاکت کوتاه گلدار

ژاکت حریر گلدار

ژاکت حریر گلدار

ژاکت بلند گلدار

ژاکت بلند گلدار

ژاکت بلند حریر

ژاکت بلند حریر

اگه شما از اون دسته ادم هایی هستین که توی لباس پوشیدنتون کمترین ریسک و میکنین و سخت به سمت پارچه های متفاوت و رنگ و لعاب دار میرین، پیشنهاد میکنم یه بار این ژاکت های گلدار رو با لباس هاتون ست کنین و ببینین که چه قدر شاداب تر و پر انرژی تر به نظر میرسین. علاوه بر اون این جور پارچه ها برای همه ی ما جا افتادست و چیز عجیبی نیست که همه نپسندن. برای همین پیشنهاد من اینه که این ریسک و انجام بدین و از بازخورد مثبت بقیه نسبت به خودتون، لذت ببرین.

ژاکت بلند حریر گلدار

ژاکت بلند حریر گلدار

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *