رنگهای مناسب برای ست کردن لباس قهوه ای

رنگ قهوه ای جزو رنگ های پرکاربرد با هر مناسبتی به حساب میاد. این رنگ تداعی کننده ی رنگ چوب و درخت است و حس آرامش رو به ما القا می کنه. این رنگ جزو دسته رنگ های گرم محسوب...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
قهوا ای آبی

رنگ قهوه ای جزو رنگ های پرکاربرد با هر مناسبتی به حساب میاد. این رنگ تداعی کننده ی رنگ چوب و درخت است و حس آرامش رو به ما القا می کنه. این رنگ جزو دسته رنگ های گرم محسوب میشه و از ترکیب رنگ قرمز و سبز به وجود میاد. قهوه ای رنگ سنگینیه و معمولا به صورت تک رنگ یا نهایتا از طیف رنگی خودش در کنارش استفاده میشه. ولی اگه بیشتر به طبیعت دقت کنیم میبینیم که رنگ قهوه ای یا بهتر بگم طیف قهوه ای در خیلی جاها با رنگ های متفاوتی دیده میشه و ترکیبات قشنگی رو هم میسازه. اینجا چند نمونه از ست لباس های زیبا با رنگ قهوه ای براتون میذارم.

پالت رنگ قهوه ای

پالت رنگ قهوه ای

قهوه ای

قهوه ای

قهوه ای

قهوه ای

ست لباس کرم و قهوه ای

رنگ قهوه ای و بیشتر در کیف و کفش های چرم دیدیم و گزینه ی مناسبیه برای لباس هایی که به این رنگ ها ست میشه. این رنگ رو میتونید در طیف رنگ خودش توی لباس هاتون هم استفاده کنید و یک ست کاملا کرم و قهوه ای بسازید. این ترکیب توازن خوبی داره و اگه کل لباستون هم از این رنگ استفاده کنید باز هم خیلی توی چشم نمیزنه.

قهوه ای

قهوه ای

ست لباس با ترکیب سبز و قهوه ای

اولین رنگی که با قهوه ای ست میشه و به چشم همه ی ما آشناست ، رنگ سبزه . این ترکیب همونطور که میدنید جزو بیشترین ترکیب رنگ هاییه که ما به چشم خودمون دیدیم که بسیار هم زیباست. حالا شما میتونید از هر رنگ سبز یا قهوه ای که لباس دارید یا علاقمند هستید توی این ست استفاده کنید.

قهوه ای سبز

قهوه ای سبز

قهوه ای سبز

قهوه ای سبز

ست لباس قهوه ای و فیروزه ای

از رنگ سبز کمی به سمت رنگ آبی هم اگه برید مثلا رنگ های فیروزه ای که رنگ زرد به کار رفته در آن بیشتره و باعث درخشندگیه فیروزه ای شده، میبینید که در کنار قهوه ای ست زیبایی رو به وجود میارند. اگه رنگ قهوه ای شما تیره هست، بهتره از رنگ های شفاف و روشن تر کنارش استفاده کنید که کمی به لباس حس تحرک و شادابی بده.

قهوا ای آبی

قهوا ای آبی

رنگ سفید علاوه بر این که رنگ کناریه خودش رو مهم تر جلوه میده، باعث تعادل در ست لباس هم میشه. مثلا شما میتونید قسمت هایی از لباس رو رنگ قهوه ای تیره بپوشید و برای این که لباس رنگ خفه ای پیدا نکنه از رنگ سفید یا کرم روشن در قسمت های دیگه استفاده کنید.

قهوه ای کرم

قهوه ای کرم

قهوه ای کرم

قهوه ای کرم

قهوه ای صورتی

قهوه ای صورتی

قهوا ای قرمز

قهوا ای قرمز

رنگ قهوه ای با این که رنگ گرم به حساب میاد ولی تحرک زیادی نداره برای همین شما میتونید اون رو با رنگ های شاد و پر تحرک مثل نارنچی و گلبهی زرد و … ست کنید.

قهوه ای نارنجی

قهوه ای نارنجی

یک ترکیب خیلی شیکی که میشه با قهوه ای ایجاد کرد، ترکیب مشکی و قهوه ایه . این ترکیب و اگه بتونید توش از رنگ ها طلایی برای مثلا زیور آلات یا ساعت و یا قسمت هایی از کمربند چرم قهوه ایتون حتی به کار ببرید خیلی ترکیب رسمی و شیکی رو ایجاد می کنه و برای مجالس رسمی مناسبه.

قهوه ای و مشکی

قهوه ای و مشکی

قهوه ای مشکی

قهوه ای مشکی