ما خانم ها بخش مهمی از زمان خود را در مجموع در آشپزخانه می گذرانیم. قبلا یک میز و تعدادی صندلی در اطراف آن میز نهار خوری مناسبی  بود که هنگام آشپزی نیز از آن برای کارهای دیگر آشپزی استفاده می کردیم. اما امروزه همه چیز آن قدر تغییر کرده و فضاهای داخلی بسیار مدرن و دکوراتیو شده است. به کمک این میزها کنج های بی استفاده و بی کاربرد، به گوشه ای کاربردی، مناسب و زیبا تبدیل شده است. این میزها برای کاربری راحت تر و جمع و جور شدن فضای نهار خوری فکر بسیار خوبی است.

اگر اتاق نهارخوری جای نشیمن اصلی خانواده است، یشنهاد می کنم روکش پارچه ای مبلمان و جنس سایر پوشش ها از جمله کف و دیوار را به گونه ای انتخاب کنید که دوام آنها زیاد و نگهداری شان آسان باشد. از برچسب “نهارخوری” بگذرید و به فراسوی آن بنگرید. میز یعنی سطح وسیعی برای انواع و اقسام فعالیت ها، نه تنها برای اینکه بچه ها سر آن مشق بنویسند یا شما بافتنی ببافید، صندلی هم که برای نشستن دارید. با اضافه کردن یکی دو چیز به اتاق نهارخوری امکانی تازه به این فضا ببخشید.

بخصوص این فضا برای نوش جان کردن یک فنجان چای و صحبتی گرم با دوستان، نشیمنی گرم و صمیمی است. اگر می خواهید آشپزخانه یا نهار خوری تان مدرن و غنی و شیک تر شود یکی از مدل های زیر را می توانید انتخاب کنید. همچنین با کمک یک ست کنجی زیبا و مناسب می توانید کنجی که خالی و بی استفاده مانده را به زیبایی پر کنید. برایتان زیبا ترین و کاربردی ترین ست های نهار خوری کنجی را انتخاب کرده ام، امیدوارم لذت ببرید.

با این مدل، کنجی صمیمی تر و زیباتر برای آشپزخانه تان می آفرینید. رنگ قرمز نیز با پر کردن و تکمیل کردن کنج آشپزخانه تان، زیبایی آن را چند برابر می کند.

ست نهارخوری مناسب برای گوشه آشپزخانه

ست نهارخوری مناسب برای گوشه آشپزخانه

گاهی فضاهای گذری در خانه هست که بی استفاده و خالی مانده اند. به کمک این نهارخوری های زیبا محفلی خودمانی و جدید به ترکیب منزل تان اضافه می کنید.

ست کنجی برای راهرو بعنوان نهارخوری

ست کنجی برای راهرو بعنوان نهارخوری

گوشه های آشپزخانه و یا نهار خوری تان را با این میزهای گوشه ای به فضایی صمیمی برای جمع شدن خانواده یا دوستان تبدیل کنید.

نهارخوری کنجی و دور همی های دوستانه

نهارخوری کنجی و دور همی های دوستانه

 

ست کنجی نهارخوری برای آشپزخانه

ست کنجی نهارخوری برای آشپزخانه

ست کنجی کاملا خانوادگی و نزدیک آشپزخانه ؛

ست کنجی فانتزی و دوست داشتنی

ست کنجی فانتزی و دوست داشتنی

دکوراسیون زیبا با ست کنجی

دکوراسیون زیبا با ست کنجی

ست کنجی آشپزخانه یا نهارخوری

ست کنجی آشپزخانه یا نهارخوری

۲۲

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر