ترکیب رنگها در سال اخیر بخصوص جلوه ی ویژه ای از خود نشان داد، که این فقط در زمینه ی پوشاک و مُد نبود. دنیای رنگ در همه ی زمینه ها از قاب های رنگارنگ گوشی ها گرفته تا بدلیجات با جلوه های نئون و غیره. و بدون شک ما خانم ها در رقابت انتخاب این ترکیب رنگها و مدل ها، حتی با کمک گرفتن از لباس های موجود در کمدمان، اول رنگها را متناسب انتخاب می کنیم و بعد اگر لازم بود با خرید باقی ترکیب از فروشگاه ها ومغازه ها، ترکیبی فوق العاده برای مجلس مورد نظرمان انتخاب می کنیم. امروزه دیگر رنگ مشکی هرقدر هم زیبا و مجلسی بود، جایش را به ترکیب رنگها داده، پس به انتخاب ترکیب های مناسب برای مجلسی که دعوت شده اید می پردازیم.

مدل ثریا، ترکیبی زیبا و ساده برای تابستان

مدل ثریا، ترکیبی زیبا و ساده برای تابستان

با فرا رسیدن تابستان و پایان آمدن دوران لباس های تیره، این فصل بخصوص برای پوست های تیره و آفتاب گرفته، رنگ صورتی تند جلوه ای زیبا و ویژه دارد. سوال: رنگ مناسب برای ترکیب با صورتی چه رنگی است؟ رنگهایی که بنفش را همراهی می کنند: سیاه، لاجوردی، زرد و سایه های خاکستری و دودی است. به کیف و کفش هم دقت داشته باشید، که مانند گذشته لازم نیست هم رنگ و به قولی ست هم باشند. کافیست رنگ آنها با ترکیبی که می پوشید هماهنگی داشته باشد.

ست مجلسی مدل مانیکا

ست مجلسی مدل مانیکا

ترکیب های تک رنگ

خانم هایی که از ترکیب رنگهای مختلف خوش شان نمی آید، و معتقد هستند ست تک رنگ شیک تر از استفاده از رنگهای مختلف است، چند توصیه ی کارشناسانه هم برای شما؛ در فصل تابستان می توانید از طیف بیشتری از رنگها استفاده کنید و حتی می توانید تونالیته های مختلف یک رنگ را در تیپ سازی تان به کار ببرید. البته برای عزیزانی که مشکل وزن دارند، همچنان رنگ مشکی و سیاه و سفید برای پوشاندن این نقص کلک خوبی است. اما اگر با وجود خودتان دوست هستید و یا اندام و هیکل مناسبی دارید، تمام رنگها را می توانید استفاده کنید مثل بنفش، یاسمنی، قهوه ای، که بین رنگهای مد امسال هم هستند. دقت داشته باشید لباس های ترکیب های تک رنگ هم الزاما از سر تا پا فقط با یک رنگ زیبایی ندارند، و باید با کنار هم گذاشتن رنگهای خنثی در کنار رنگ اصلی، ترکیب مناسبی ایجاد کنید.

مدل پولکای سرخ

مدل پولکای سرخ

 پولکا، نام مدل رقصی لهستانی است.

مدل موژان ترکیب صورتی  صدفی

مدل موژان ترکیب صورتی صدفی

 

ترکیب تابستانی قرمز و کرمی - کلاسیک

ترکیب تابستانی قرمز و کرمی – کلاسیک

مدل جواهرنشان ترکیب مجلل و زیبا از رنگ طلایی

مدل جواهرنشان
ترکیب مجلل و زیبا از رنگ طلایی

 

۲۶

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر