یک مناسبت خاص پیش رو دارید، به سلامتی نامزدی خواهرتان، یا عروسی یکی از بهترین دوستان تان و دوست دارید بهترین باشید و در مجلس بدرخشید. کافی است یک سِت زیبا و متناسب انتخاب کنید تا در آن مراسم زیباترین باشید. در انتخاب یک مجموعه ی مناسب باید به چند نکته دقت کنید، و با رعایت این نکات و انتخابی مناسب می توانید سنگ تمام بگذارید!

اول باید ببینید چه رنگی مناسب پوست شماست. به مرور زمان و پوشیدن انواع رنگها، دیگر باید تشخیص دهید چه رنگهایی بیشتر به شما می آید. با آمدن “مُد رنگین کمان رنگها” حق انتخاب بیشتری دارید و می توانید شیک و زیبا و رنگی باشید.

سِت زمردی

سِت سبز زمردی

سِت سبز زمردی

این مجموعه با رنگ درخشان سبز نگاه ها را جلب می کند. کفش های پاشنه بلند که هنگام حرکت خود را از زیر دامن بلند لباس نشان می دهند و سِت جواهرنشان ترکیبی فوق العاده برای مجلس شماست.

سِت مجلسی آمیتس

سِت مجلسی آمیتس

سِت مجلسی آمیتس

این مجموعه ی زیبا به رنگ بنفش برای مراسم های شاد بسیار زیبا و مناسب بوده و در عین حال به دلیل کوتاه بودن دامن لباس، بسیار راحت است. جنس لباس باعث می شود گرما شما را اذیت نکند و با توجه به ارتفاع لژ کفش مدت طولانی تری می توانید از شادمانی مجلس لذت ببرید.

سِت مجلسی پرنیان

سِت مجلسی پرنیان

سِت مجلسی پرنیان

در بعضی مجالس رسمی تر در کنار مجلسی بودن، دوست دارید کمی اسپورت باشید و سِت پرنیان برای این مجالس مناسب است. شما می توانید با انتخاب ستی شبیه پرنیان برای مجاسی که دوست دارید شیک باشید اما شلوار بپوشید، شیک و زیبا و مجلسی باشید.

سِت مجلسی سایه روشن

سِت مجسی سایه روشن

سِت مجسی سایه روشن

سِت سایه روشن مجموعه ای مناسب برای مجلس نامزدی یا عروسی نزدیکان است. ست بسیار زیبا و مجلل، و امروزی که با ترکیبی از تور و استفاده ی بجا از رنگ سپید و سیاه مجموعه ای بی نقص به وجود آمده است.

سِت مرجان

سِت مرجان

سِت مرجان

این ست زیبا با کمک گرفتن از جلوه ی زیبای رنگ قرمز، مجموعه ای بی نظیر برای مجالس شاد است. قابل توجه “تازه خواهر شوهر های جوان”!

سِت مجلسی صدف

سِت مجلسی صدف

سِت مجلسی صدف

سِت صدف، مجموعه ای کلاسیک و اروپایی است و با رنگ ملایم و تزئینات زیبایی که دارد، بسیار شیک است. این ست بسیار زیبا را به نو عروسانی که در مجلسی خاص می خواهند شرکت کنند پیشنهاد می کنم.

سِت مجلسی درخشان

سِت مجلسی درخشان

سِت مجلسی درخشان

سِت درخشان در عین مجلسی بودن، تا حدی هم اسپورت است. این مجموعه ی زیبا وقتی از بیرون میایید مشکی و وقتی داخل مجلس هستید سپید است. مجموعه ای کلاسیک و بسیار شیک و مناسب خانم های جوان است.

سِت مجلسی شبدر

سِت مجلسی شبدر

سِت مجلسی شبدر

ست مجلسی شبدر که با رنگ مشکی و با سادگی چشم نوازی می کند، ستی مناسب برای مجالس است. رنگ مشکی همیشه شیک است و حتی در ساده ترین حالت هم می تواند مجلسی باشد.

در ضمن، دوستان خوبم!

شما هم می توانید با جمع کردن ست مورد علاقه تان و یک عکاسی ساده روی پیش زمینه ی مناسب، عکس مجموعه را با دو نفره در میان بگذارید و این تجربه ی زیبا را با دوستان دو نفره ای تقسیم کنید.

 

با توجه به سوالهایی که دوستان پرسیدند، این لباس های مجلسی را از میدان ولیعصر، پاساژ هدیه – خیابان لبافی نژاد، داخل پاساژ – تجریش، پاساژ قائم و یا هر جایی که لباس مجلسی می فروشند می توانید تهیه کنید. 

منتظر عکسهای زیبایتان هستیم :)

5/5 - (1 امتیاز)