چه رنگ هایی رو با لباس خاکستری ست کنیم؟

همونطور که میدونید خاکستری از ترکیب دو رنگ سفید و سیاه تشکیل شده. این رنگ مثل رنگ های تشکیل دهنده اش قدرتمند نیست و مثل اون ها خودش رو جلوه نمیده.رنگ خاکستری کاملآ خنثی است و همین خاصیت میتونه خیلی...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
خاکستری و صورتی

همونطور که میدونید خاکستری از ترکیب دو رنگ سفید و سیاه تشکیل شده. این رنگ مثل رنگ های تشکیل دهنده اش قدرتمند نیست و مثل اون ها خودش رو جلوه نمیده.رنگ خاکستری کاملآ خنثی است و همین خاصیت میتونه خیلی تو اتنخاب لباس به ما کمک بکنه.چون ست کردن یک رنگ خنثی با یک رنگ پر انرژی خیلی راحت تره.من اینجا براتون از رنگ های دیگه ای که با رنگ خاکستری ترکیب های جذابی و ایجاد می کنند میگم.

رنگ خاکستری هم با تغییر ترکیبات رنگ سفید و سیاه، رنگ های متفاوتی و به وجود میاره که هر کدوم از اونها اسم خاصی برای خودشون دارند که میتونید در عکس زیر ببینید.

پالت خاکستری

پالت خاکستری

همونطور که توی پالت رنگ خاکستری میبینید، با اضافه کردن کمی رنگ های دیگه اون رو میتونیم به سمت گرمی یا سردی ببریم. بر اساس این تغییرات طیف گسترده ای از رنگ خاکستری رو داریم که می تونم بگم با تمامی رنگ ها به خوبی ترکیب قشنگی میسازه. ترکیب این رنگ ها هر چی به سردی بره ترکیب لباس رو به طور کلی خیلی ملایم و شاید گاهی خسته کننده کنه. ولی اگه توی اون از رنگ های گرم استفاده کنید حتی خیلی کم ، لباس رو جذاب تر نشون میده.

خاکستری

خاکستری

خاکستری و سفید

خاکستری و سفید

خاکستری و مشکی

خاکستری و مشکی

لباس رسمی و اسپرت با رنگ خاکستری

همونطور که در این دو تصویر دیدید این رنگ هم میتونه برای لباس رسمی استفاده بشه و هم لباس اسپورت و راحت. اگه به رنگ خاکستری علاقه دارید، دستتون برای ترکیب بندی لباس خیلی بازه.

سفید و خاکستری

سفید و خاکستری

ست لباس آبی و خاکستری

یکی دیگه از رنگ هایی که خیلی خوب با خاکستری ترکیب میشه رنگ آبی هست. هر رنگ آبی رو شما می تونید با خاکستری ست کنید. بهترینش هم شلوار جین هست و اهمیتی نداره که شلوارتون تیره است یا روشن، مطمئن باشید که با خاکستری ست قشنگی و به وجود میاره. میتونید از طیف آبی به سمت سبز آبی و سبز برید یا به سمت بنفش که ترکیب آبی و قرمزه.

خاکستری و سبز

خاکستری و سبز

خاکستری و سبز

خاکستری و سبز

خاکستری و صورتی

خاکستری و صورتی

ترکیب لباس رنگ بادمجونی و خاکستری

ترکیب رنگ بادمجونی و خاکستری در کل ترکیب سنگینی رو ایجاد میکنه و برای افرادی می خواهند لباسشون کمی سنگین و رسمی تر جلوه بکنه رنگ مناسبیهو این به خاطر خاصیت رنگ بادمجونیه که تاثیر میذاره روی رنگ خاکستری.

بنفش و خاکستری

بنفش و خاکستری

خاکستری و بنفش

خاکستری و بنفش

 

ست لباس خاکستری با رنگ های شاد

رنگ خاکستری در ترکیب با رنگ های شاد میتونه اون ترکیب رو به تعادل برسونه و همونطور که مشخصه چون خاصیت رنگ سفید رو هم داره باعث میشه رنگ های کناریش جلب توجه بیشتری بکنند نسبت به خود رنگ خاکستری.پس میتونید با استفاده از این خاصیت ستهای متعادل و در عین حال جذاب رو به وجود بیارید.

خاکستی و زرد

خاکستری و زرد

خاکستری و گلبهی

خاکستری و گلبهی

خاکستری و قرمز

خاکستری و قرمز

نکاتی برای ست کردن رنگ خاکستری

  1. رنگ خاکستری رنگ خنثی ولی در عین حال رنگ تاثیر پذیریه.یعنی شما با انتخاب رنگ های کناری میتونید خاکستری رو تحت تاثیر قرار بدید و ترکیب کلی رو شاد و پر انرژی و یا برعکس سرد و ملایم کنید.پس اول با سلیقه ی خودتون و بعد مناسبت و جایی که می خواهید براش لباس انتخاب کنید، از این رنگ ها استفاده کنید.
  2. خاکستری با تمامی رنگ ها ترکیب قشنگی رو ایجاد می کنه ولی تنها چیزی که باید دقت کنید تیرگی و روشنی ه رنگ خاکستری ه. اگه خاکستری تیره رو با رنگ های تیره ست کنید طبیعتا ترکیب سنگین و تیره ای رو به شما میده و بر عکس. پر روی این مساله دقت کنید.
  3. خاکستری چون از دو رنگ سیاه و سفید تشکیل شده خاصیت اصلی این رنگ ها رو هم با خودش داره .خاصیت رنگ سفید که باعث جلوه ی بیشتر رنگ کناری خودش یشه و هم خاصیت رنگ مشکی که باعث تمرکز زیاد روی رنگ ها میشه رو داره و همین باعث میشه رنگ بسیار مناسبی برای ترکیب کردن باشه.هرچی رنگ شاد تری رو در کنار خاکستری انتخاب بکنید ، همونطور با شور و هیجان رنگ رو منعکس میکنه و هر چی رنگ تیره و کم انرژی رو کنارش قرار بدید، ست رو سنگین و کم انرژی تر نشون میده .میتونید در مطلب ست های لباس با رنگ سفید و بهترین ترکیب لباس ها با رنگ مشکی  به طور کامل مطالعه کنید.
تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • Mamane bardia Mamane bardia

    Vaughan site kheili khobi darin

  • فریبا اشگر فریبا اشگر

    من همین امروز سایت شما رو اتفاقی پیدا کردم و باید بگم عاشق سایتتون شدم از همه شما هنرمندان متشکرم