سبز زمردی در دکوراسیون داخلی

همونطور که میدونید، رنگها در دکوراسیون داخلی خیلی مهم هستن و در فضاهای مختلف و احساسی که حضور در اون فضا بهمون میده، تاثیر مستقیم میذارن.با توجه به این اهمیت، سعی میکنیم در مطالب مختلف، رنگهای مختلف رو در دکوراسیون...

معصومه رجایی
معصومه رجایی آپدیت:
سبز زمردی در دکوراسیون داخلی

همونطور که میدونید، رنگها در دکوراسیون داخلی خیلی مهم هستن و در فضاهای مختلف و احساسی که حضور در اون فضا بهمون میده، تاثیر مستقیم میذارن.با توجه به این اهمیت، سعی میکنیم در مطالب مختلف، رنگهای مختلف رو در دکوراسیون داخلی بررسی کنیم. رنگ صورتی در دکوراسیون داخلی رو قبلا بررسی کردیم. در این مطلب با توجه به این که سبز زمردی رنگ سال هست، این رنگ رو بررسی میکنیم.

سبز زمردی در دکوراسیون داخلی

سبز زمردی در دکوراسیون داخلیز

همونطور که در روانشناسی رنگها گفتیم، سبز رنگ تعادل و آسایش هست و این احساس در فضاهای سبز بیرون، کاملا قابل درک هست. این رنگ، فراوان ترین رنگ در طبیعت هست و از ظرافت و زیبایی خاصی برخورداره و باعث افزایش احساس ما از رفاه و هماهنگی میشه. این رنگ به اتاق ها یک احساس دراماتیک میده.

سبز زمردی از رنگهای کلاسیک و تاریخی هست، که نمادی از تجمل دربار بوده. این رنگ رو میشه برای تزیینات در کنار بیشتر رنگها به کار برد. سبز زمردی نماد چالاکی و طراوت از طبیعت هست و زمرد جواهری هست که نمیشه زیبایی اون رو انکار کرد.

لوازم دکوری سبز زمردی

لوازم دکوری سبز زمردی

استفاده سبز زمردی در خانه

استفاده این رنگ، زندگی و بقا رو به شما منتقل میکنه و احساس تعادل میده و به شما کمک میکنه تا این حس آرامش رو پیدا کنین که همه چیز هماهنگ و مرتبه. در دنیای ماشینی امروز سبز زمردی میتونه برای شما طبیعت بکر رو تداعی کنه و کمکتون کنه که احساس امنیت کنین.

استفاده از تزیینات سبز در خانه

استفاده از تزیینات سبز در خانه

ترکیب سبز با رنگهای دیگر در دکوراسیون داخلی

این رنگ میتونه در یک ترکیب عالی در کنار قهوه ای و یا خاکستری به کار بره. این رنگ با آبی کمرنگ  و یا سبزهای دیگه و حتی با نارنجی و زرد هم ترکیب خوبی میده و بهتره که این رنگ رو با رنگهای کمی گرم و یا خنثی استفاده کنین تا حس بهتری رو ایجاد کنه. از طرفی هم استفاده بیش از حد این رنگ در داخل باعث تاریکی و گرفتگی فضا میشه و باعث کوتاه تر نشون دادن دیوارها میشه.

ترکیب سبز با رنگهای دیگر

ترکیب سبز با رنگهای دیگر

سبز زمردی و لوکس شدن مبلمان خانه

این رنگ، رنگ یکی از جواهرات با ارزش هست و همین موضوع باعث لوکس تر شدن فضایی میشه که در اون به کارش میبرین. میتونین این رنگ رو در یکی از دیوارهاتون به کار ببرین و با بعضی از وسایل تزیینی و دکوریتون ست کنین. مثلا در فضای ناهار خوری با زیر بشقابی ها و یا در فضای نشیمن با کوسن ها.

ناهار خوری با رنگ سبز زمردی

ناهار خوری با رنگ سبز زمردی

نظرات و یا سوالاتتون رو در رابطه با دکوراسیون داخلی میتونید در قسمت گوروه ها و گروه دکوراسیون داخلی مطرح کنین تا باهم به بحث و تبادل نظر بپردازیم :-)