جدیدا با یک هنری آشنا شدم که هنوز به فارسی اسمی براش پیدا نکردم. در این هنر زیبا با نوار های کاغذی که میپیچونن و لول میکنن به شکلهای فوق العاده زیبایی میرسن که کاربرد های مختلفی داره. مهمترینش هم درست کردن انواع تابلو هاست که مثل یک نقاشی زیبا میشه. در این مطلب آموزش یک گردنبند قلب رو میذارم که با کمک همین هنر زیبا درست میشه و انشاالله به زودی مطالب مربوط به تزیینات و دکوراسیونش رو هم براتون قرار میدم.

گردنبند قلب زیبا

گردنبند قلب زیبا

ساخت گردنبند قلب زیبا با کاغذ

برای ساخت این گردبند زیبا احتیاج به کاغذ رنگی به رنگ دلخواهتون دارید و یه چیزی مثل قلاب یا خلال دندون که به کمکش بتونین کاغذ رو لول کنید.

گردنبند قلب

گردنبند قلب

آموزش ساخت گردنبند با کاغذ

آموزش ساخت گردنبند با کاغذ

از کاغذ نواری به ضخامت نیم سانتی متر و طول تقریبا نیم متر یا بیشتر ببرید. اگر کاغذتون کوتاهتر از نیم متر بود میتونید چند تکه رو خیلی تمیز و با ظرافت به هم بچسبونید. کاغذ رو دور خلال دندون یا قلاب بپیچید و اون رو به آرومی لول کنید. بعد هم دستتون رو کمی شل کنید تا کمی از هم باز بشه و انتهاش رو چسب بزنید. بعد مثل عکس اون رو در دستتون بگیرید و یک طرفش رو فشار بدید تا کاملا تا بخوره.

ساخت گردنبند قلب

ساخت گردنبند قلب

قلب کاغذی

قلب کاغذی

 

 

بعد که رهاش کنید به این شکل در میاد. از این شکل زیبا دو تا درست کنید و به هم بچسبونید. برای حلقه بندش هم یه حلقه ساده درست کنید و به وسط بالای قلبتون بچسبونید و به بند دلخواهتون آویزون کنید. میتونی هم به عنوان تزیین، چندتا از این قلب زیبا در اندازه های مختلف درست کنید و به دیوار اتاقتون بچسبونید.

قلب کاغذی زیبا

قلب کاغذی زیبا

حلقه برای بند

حلقه برای بند

ساخت گردنیند قلب زیبا

ساخت گردنیند قلب زیبا

نیم ست قلب کاغذی

اینم گوشوارش

گوشوار قلب زیبا

گوشوار قلب زیبا

یک هدیه زیبا و کم هزینه

از این نیم ست زیبا میتونید به عنوان یک کادوی تولد و یا هدیه خیلی زیبا و کم هزینه استفاده کنید. مطمئنا کاری که با دست خودتون انجام میدید دلنشین تر از هدیه های دیگه خواهد بود.

دوستای گلم اگر کسی اسم این هنر رو به فارسی میدونه و یا پیشنهادی برای انتخاب اسمش داره حتما توی قسمت نظرات بگید تا استفاده کنیم.

با این هنر زیبا خیلی کارها میشه کرد. عکس های زیر رو به عنوان نمونه میذارم. شاید بعدا بتونیم بیشتر در موردش صحبت کنیم.

تابلو ستاره کاغذی برای تزیین اتاق

تابلو ستاره کاغذی برای تزیین اتاق

واقعا باورش سخته که این تابلوی زیبا با کاغذ درست شده.

تابلو کاغذی زیبا

تابلو کاغذی زیبا

ماهی کاغذی

ماهی کاغذی

4.4/5 - (8 امتیاز)