زیبایی از مهمترین شاخصه های داشتن اعتماد به نفسه که باید ازش مراقبت بشه. آگاهی از روش های مراقبت از پوست و انواع جوانسازی و حتی ترمیم و درمان مشکلات پوستی میتونه در انتخاب درست شما تاثیر ویژه ای داشته باشه. در اینجا با اطلاعاتی که کلینیک لیزر صدف در اختیارتون قرار میده میتونید آگاهی بهتری نسبت به روش های جوانسازی و مراقبت و زیبایی از پوست کسب کنید.

زیبایی

زیبایی

مرکز لیزر صدف دارای ۷ سال سابقه کاری می باشد. در این مرکز کلیه خدمات پوست و مو از جمله لیزر مو های زائد تزریق ژل و بوتاکس، میکرو درم، میکرونیدلینگ، پاک سازی و جوانسازی پوست با بهترین محصولات و دستگاه ها و پزشک مجرب انجام می گیرد.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

مزو تراپی چیست؟

مزوتراپی روشی برای جوانسازی و لیفتینگ صورت می باشد که با تزریق کوکتل مخصوص انجام می گیرد. که نوع کوکتل و تعداد جلسات را پزشک معالج مشخص می کند.

چه مراقبت هایی پس از لیزر صورت میگیرد؟

بیمار باید از آفتاب پرهیز کند زیرا به خصوص در افراد با پوست تیره تر ممکن است ۲- ۳ ماه طول بکشد تا اثر برنزه کننده آفتاب از بین برود و در این بین شکل درمان بیمار را به تعویق بیندازد.

مراقبت از پوست

مراقبت از پوست

موارد استفاده از میکرونیدلینگ

  • جوانسازی و رفع چین و چروک پوست
  • ترک های ناشی از حاملگی،چاقی و بلوغ
  • اثار ناشی از زخم های شدید و سوختگی
  • درمان لک و تیرگی پوست
  • موثرترین روش درمان جای جوش و آکنه و کوچک کردن منافذ باز پوست.

لیزر چیست؟

لیزر نوری تک رنگ و تک طول موج است. در لیزر موهای زائد عمدتا نور لیزر در رنگدانه های ملانینی که در موها به وفور یافت می شود جذب شده و سبب تخریب سلول های سارنده مو می شود و به همین دلیل است که هر قدر مو ضخیم تر و مشکی تر باشد ملانین بیشتری دارد که نور لیزر را بهتر جذب کرده و راحت تر از بین می رود.

در لیزر صدف درمان سریع و بدون درد و بدون عوارض جانبی رو تجربه کنید.

قیمت خدمات لیزر صدف

قیمت خدمات لیزر صدف

شماره های رتباط با مرکز لیزر صدف

 وبسایت کلینیک فوق تخصصی مدرن

لیزر صدف با بالاترین کیفیت و جدیدترین تکنولوژی با استفاده از دستگاه های الکساندرایت و Elight

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر