زنان از کدوم عادات مردان متنفرند؟

ما در دنیایی با ذهنیت های مختلف و مردم متفاوت زندگی می کنیم. اما وقتی بخوایم در مورد رابطه زنان و مردان با هم صحبت کنیم، برخی عادت های خاص وجود دارن که مردان انجام میدن و زنان از این...

نرگس پارسایی
نرگس پارسایی آپدیت:
عادات بد مردان

ما در دنیایی با ذهنیت های مختلف و مردم متفاوت زندگی می کنیم. اما وقتی بخوایم در مورد رابطه زنان و مردان با هم صحبت کنیم، برخی عادت های خاص وجود دارن که مردان انجام میدن و زنان از این عادت ها متنفر هستن. البته در هر رابطه ای، تعداد این عادت ها محدوده و معمولا زنان مجبور نیستن که عادات بد زیادی رو تحمل کنن! در این مطلب، ما مرسوم ترین عادات مردان که زنان نسبت به اونها احساس بدی دارن رو لیست می کنیم.

عادات بد مردان

عادات بد مردان

زنها از کدوم عادات مردان بدشون میاد؟

اگه بخوایم با مردانی که این مطلب رو میخونن صادق باشیم باید به اونها بگیم که گاهی اوقات شما متوجه این نمیشین که عادت های شما زنان رو ناراحت میکنه و متاسفانه شما وقتی که در کنار شریک زندگیتون هستین این عادات رو تکرار می کنین. به یاد داشته باشین، یه رابطه با وجود هر دوی شما شکل می گیره و اگه اصلاحاتی رو روی رابطه خودتون با همسرتون انجام ندین، این رابطه قطعا به پایان خواهد رسید. در ادامه تعدادی از این عادات مردان که مورد تنفر زنان هست رو برای شما بیان می کنیم.

1. مشغول بودن به بازی های رایانه ای

بسیاری از افراد در نسل های جدید به دنیای مجازی بیشتر از دنیای واقعی وابسته شدن. زنان از این موضوع که مردان بعد از بزرگ شدن هنوز هم به بازی‌های رایانه ای که فکر میکنن مخصوص نوجوانانه، می پردازن و اون رو ترک نمی کنن، نفرت دارن. زنان از این نفرت دارن که مردان ساعت‌ها به صفحه کامپیوتر یا تلویزیون خیره میشن و به اونها توجهی نمی کنن. آیا تا به حال به این فکر کردین وقتی که شریک زندگیتون کنارتون نشسته و شما مرتب بازی می کنین، فقط اون رو عصبانی می کنین. همسر شما از این حقیقت که برای او وقت ندارین و در عوض به شدت علاقمند بازی خودتون هستین، متنفره.

2. بروز ندادن احساساتتون

این کار یعنی بروز ندادن احساستون، اونها رو ناراحت میکنه و این ناراحتی رو به راحتی بروز میدن. از طرف دیگه، مردان هیچ وقت سعی نمی کنن این رفتارشون رو درست کنن بلکه این کار رو همیشه تکرار می کنن. هیچ تغییری معمولا در این رفتار مردان به وجود نمیاد. زنان معمولا این رفتار رو به خودشون می گیرن، چرا که فکر می کنن دلیل صحبت نکردن مردها در مورد احساس درونیشون، نداشتن علاقه محبت آمیزه. مردان گریه نمی‌کنن و احساسات خودشون رو هم علنا ابراز نمی کنن، اما این موضوع توسط زنان پذیرفته نمیشه. وقتی مردها احساس خودشون رو نشون ندن، زنان بیشتر دچار اضطراب میشن.

سعی کنین همیشه به زنان ابراز علاقه کنین

سعی کنین همیشه به زنان ابراز علاقه کنین

3. قضاوت کردن زنها

وقتی مردان همسراشون رو قضاوت میکنن که مثلا راننده خوبی نیستن، در واقع به اعتماد به نفس اونها ضربه میزنن و زنان این صحبت ها رو به راحتی قبول نمی کنن. در یه رابطه، مردان باید هنگام صحبت در مورد خصوصیات مربوط به جنسیت زنان، مراقب باشن. زنان احساس خوبی ندارن از اینکه در مورد جنسیتشون قضاوت بشن. این کار باعث میشه که اونها از دست شما عصبانی بشن. در این گونه مسائل با زن خود جر و بحث نکنین، در غیر این صورت مورد خشم عمیق اونها قرار میگیرید.

4. فراموش کاری

فراموش کردن حرف هایی که زنان به شما میزنن معمولا برای زنان پذیرفتنی نیست. مردان به خاطر ویژگی هایی که دارن بیشتر مسائل رو فراموش میکنن اما در هر حال این موضوع برای زنان قابل درک نیست. برای زنان نفرت انگیزه  وقتی که این مسئله به یک عادت روزانه تبدیل میشه و مردان برای فراموشی های خودشون هر روز بهانه ای دست و پا میکنن. فراموش کردن روز تولد، سالگرد و تاریخ های مهم دیگه که برای زنان بسیار پر اهمیت هستن، اونها رو عصبانی میکنه و براشون قابل قبول نیست. زنان از این رفتار نفرت دارن و از این واقعیت رنجیده خاطر میشن.

فراموش کاری شما زنان رو عصبانی میکنه

فراموش کاری شما زنان رو عصبانی میکنه

5. توجه نکردن به وضع ظاهری

زنان معمولا مردانی رو ترجیح میدن که مرتب باشن و ظاهر مناسبی داشته باشن و هر روز یه لباس نپوشن. زنان از اینکه مردان شلخته و بی نظم به نظر برسن، نفرت دارن. اگه ازدواج کنین و یا در یه رابطه باشین، ممکنه که هزاران بار از همسر خودتون بشنوین که دوش بگیرین و یه شلوار جدید بپوشین.

زنان از مردان شیک پوش خوششون میاد

زنان از مردان شیک پوش خوششون میاد

6. صحبت از روابط گذشته

در مقابل همسر جدیدتون هیچ وقت در مورد همسر سابقتون صحبت نکنین. زنان از این حقیقت که اون هنوز در ذهن شماست متنفرن و اینکه شما در مورد او صحبت می کنین تحملش رو براش سختتر میکنه. این کار اونها رو ناراحت میکنه و اونها نمی تونن ازش به راحتی بگذرن. پس بهتره که در مورد همسر سابقتون صحبت نکنین. تنها راهی که می تونین همسرتون رو خوشحال نگه دارین اینه که در مورد گذشته خودتون صحبت نکنین مگه اینکه خودش چیزی از شما بخواد.

از روابط گذشتتون با زنان صحبت نکنین

از روابط گذشتتون با زنان صحبت نکنین

این شش مورد شایع ترین عادات آزار دهنده مردها در یه رابطه هست. پس سعی کنید که اونها رو تغییر بدین تا زندگی شیرینتری داشته باشین.