ترکیب رنگ های زرد، سفید و خاکستری در دکوراسیون داخلی

من عاشق رنگ زردم شما چطور؟ به نظر من شادتر از زرد وجود نداره. اضافه کردن اون به فضای خونه میتونه سرزندگی و شادابی رو به محیط بیاره. ممکنه که فکر کنید رنگ زرد نمیتونه به تنهایی انتخاب مناسبی برای...

فائزه صیدی
فائزه صیدی آپدیت:
کاربرد رنگ های سفید، خاکستری و زرد در دکوراسیون داخلی

من عاشق رنگ زردم شما چطور؟ به نظر من شادتر از زرد وجود نداره. اضافه کردن اون به فضای خونه میتونه سرزندگی و شادابی رو به محیط بیاره. ممکنه که فکر کنید رنگ زرد نمیتونه به تنهایی انتخاب مناسبی برای دکوراسیون منزلتون باشه، به همین دلیل من ترکیب سه رنگ خاکستری، سفید و زرد رو برای معرفی به شما انتخاب کردم. به کمک رنگ های خاکستری و سفید میتونین شدت رنگ زرد رو کمتر کرده و دکوراسیونی زیبا داشته باشین. در 9 تصویر زیر و به کمک چیدمان های متفاوت، استفاده از این سه رنگ زیبا رو در جاهای مختلف خونه میبینیم.

آشپزخانه ای متفاوت با بکارگیری رنگ های سفید، زرد و خاکستری

انتخاب رنگ زرد برای کابینت ها به عنوان رنگی غالب در آشپزخونه واقعا جسورانست و چیزیه که کمتر دیدیم و حتی ممکنه توی انتخابامون بهش فکرم نکرده باشیم. با بکارگیری صحیح این رنگ در کنار رنگهای خاکستری یا طوسی و سفید میتونین یه آشپزخونه ی مدرن داشته باشین.

کابینت هایی به رنگ زرد

کابینت هایی به رنگ زرد

در آشپزخونه هایی که از رنگ های سفید و خاکستری استفاده شده میتونین برای تکمیل دکورتون از رنگ زرد برای جزئیات مورد نیاز فضا هم استفاده کنید. صندلی های غذاخوری، تلفن، ظرف میوه و حتی در بدنه ی یک یا دو کابینت از این رنگ بهره ببرین.

استفاده از رنگ زرد در جزئیات آشپزخانه

استفاده از رنگ زرد در جزئیات آشپزخانه

رنگ زرد در کنار رنگ های سفید و خاکستری در فضای آشپزخانه

رنگ زرد در کنار رنگ های سفید و خاکستری در فضای آشپزخانه

اتاق خوابی شاد و زیبا با استفاده از رنگ زرد

زرد و خاکستری در کنار هم یه ترکیب خنثی و بسیار زیبا و شاداب رو ایجاد میکنند و میتونه بهترین انتخاب برای دکور اتاق کودک باشه. برای تزئین مهد کودک ها هم میشه از ترکیب این رنگ ها استفاده کرد.

خاکستری و زرد در اتاق کودک

خاکستری و زرد در اتاق کودک

برای اینکه یه اتاق خواب آرامش بخش برای خودتون مهیا کنید از ترکیب این سه رنگ در کنار هم غافل نشین. در کنار استفاده از فرش خاکستری در اتاق خواب، روتختی و بالشای سفید، برای تکمیل دکور اتاقتون میتونین از پرده ای زرد رنگ و شاد استفاده کنید. حتما یه نگاهی هم به مطلب ایده هایی برای دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سفید بندازید.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

سفید، زرد و خاکستری در سرویس بهداشتی

همونطور که در تصویر زیر میبینید دیوارهای پوشیده شده با کاشی های زرد رنگ، کف خاکستری و جزئیات سفید در کنار هم میتونن ترکیب خوبی برای سرویس های بهداشتی باشن که تقریبا فضایی روشن رو هم ایجاد میکنند.

سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی

جزئیات خونه با رنگ زرد

سفید و خاکستری رنگ های غالب در تصاویر زیر هستند اما رنگ زرد بیشتر از همه خودنمایی کرده و سرزندگی و زیبایی خاصی به فضاها داده. در انتخاب هاتون دقت داشته باشین و سعی کنید که از رنگ زرد در جزئیات و وسایل کوچیک استفاده کنید. کوسن ها، تابلوها، صندلی، ساعت دیواری، یه گلدون قشنگ، دکوری های کوچیک و حتی طبقات کتابخونه ها و بوفه هاتون رو میتونین به این رنگ اختصاص بدین.

کتاب خانه ای به رنگ زرد در دیوار خاکستری

کتاب خانه ای به رنگ زرد در دیوار خاکستری

کوسن های زرد کوچک

کوسن های زرد کوچک

سفید، خاکستری و زرد زیبا در اتاق نشیمن

سفید، خاکستری و زرد زیبا در اتاق نشیمن