اتاق نشیمن نقطه کانونی هر خونست و چقدر خوبه با تغییر دکوراسیون مناسب فصل به محیط خونه تنوع و جذابیت بدیم. تابستون پر از رنگها و اکسسوری های جذاب و کاربردیه که استفاده ازش نمای دکور داخلی رو بکلی تغییر میده. در ادامه نمونه هایی از راهکارهای طراحی دکوراسیون نشیمن به سبک تابستانی رو با هم میبینیم.

ترفندهای آسان برای طراحی دکور خانه به سبک تابستان
ترفندهای آسان برای طراحی دکوراسیون تابستانه
تزیینات تابستونه برای دکور خانه و حیاط خلوت بسیار جذاب و سرگرم کنندست.…
»

مبلمان چرم مخصوص سبکهای تابستانه

استفاده از مبلمان چرم یک ایده مینیمال و شیک برای سبکهای تابستانست. این نوع مبلمان مطابق سبک های مدرن و معاصر دکوراسیون داخلی طراحی شده و انتخاب اون با رنگهای مورد علاقه اتاق نشیمن جذاب و پرانرژی برای خانه طراحی میکنه.

مبلمان مدرن چرم برای نشیمن تابستانه

مبلمان مدرن چرم برای نشیمن تابستانه

استفاده از رنگهای تابستانه و شاد

تابستان نمادی از رنگهای آفتابی و روشنه. بنابراین استفاده از طیفهای متنوع رنگهای شاد و گرم مثل سبز، زرد و نارنجی دکور اتاق نشیمن رو به سبک تابستان متحول و جذاب میکنه. رنگ های تابستونه برای مبلمان، تابلوها، فرش، کوسن و سایر اکسسوری ها با طرح های گلدار و راه راه ایده خوبی برای تغییر رنگهای خنثی میتونه باشه.

دکور جذاب اتاق نشیمن با استفاده درست از مبلمان
چند راهکار کم هزینه برای تغییر دکوراسیون خانه
شاید فکرکنید برای تغییر دکوراسیون خانه حتما باید لوازم و مبلمان جدید بخرید…
»
طراحی دکور اتاق نشیمن به سبک تابستانی

طراحی دکور اتاق نشیمن به سبک تابستانی

تزیین دکور نشیمن با طرح های گرمسیری

طرح های گرمسیری و استوایی مثل انواع اکسسوری های چوبی و سبدی بافته شده با حصیر مثل گلدان، قاب آینه و الگوهایی با طرح پرندگان و گیاهان استوایی مثل کاکتوس، نخل، پالم و فلامینگو برای کوسن ها، پارچه های رومبلی و کاغذ دیواری ایده مناسبی برای دکور نشیمن تابستانست.

تزیین آینه با طناب

تزیین آینه با طناب

انتخاب پرده های لطیف و بلند

بهار و تابستان فصلهای افتابی و پرنور طبیعت هستند و چقدر خوبه که از این نور و روشنایی برای داشتن خانه ای پرانرژی به کمک نورپردازی طبیعی استفاده کنیم. انتخاب پرده های فانتزی، لطیف، نازک و بلند که براحتی باز و بسته بشه و مانع از تابش نور به داخل خونه نباشه از بهترین مواردیه که میتونیم برای تزیین پنجره ها به سبک تابستونی استفاده کنیم.

پرده های خنک و لطیف سفید

پرده های خنک و لطیف سفید

ترفندهایی برای داشتن اتاق خواب تابستانه
ترفندهایی برای داشتن اتاق خواب تابستانه
اتاق خواب یکی از مهمترین فضاهای خونست. اهمیت این اتاق زمانی بیشتر میشه…
»
  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...