از روزی که فکر ازدواج برای اولین بار به ذهننتون  خطور میکنه، نگرانی های  مختلف ذهنتون رو مشغول کرده ، و خیلی برنامه ها دارید، قطعا نیاز به یک مشاور کار بلد دارید که بتونه به وقت بهترین راهنمایی و مشاوره رو در اختیارتون بزاره خصوصا اینکه تجریه خوبی داشته باشه، و خدماتش هم رایگان باشه و تازه با کلی خدمات دهنده عروسی هم در ارتباط باشه و اینجاست که یه سایت خوب رو بهتون معرفی میکنیم که میتونه در این زمینه کلی خدمات بهتون ارائه بده و دغدغه هاتون رو کم کنه.

آلبوم های عروس

آلبوم های عروس

لذت یک عروسی بی دغدغه با دفترچه برنامه ریزی عروسی

از روز بله گفتن و تعیین تاریخ روز عروسیه که دغدغه و استرس شما هم برای برگزاری مراسم عروسیتون واقعی میشه. از دوست و آشناها می پرسین که چه طوری برای کارهاشون برنامه ریزی کردن، از همه کمک میخواین و بازهم استرس دارین. هر چی روزها میگذره و به تاریخ موعود نزدیک تر میشین، بیشتر این حس رو دارید که همه کارها مونده و جفت و جور نمیشه . . .

ولی… تما این مسائل قابل حل و برنامه ریزی هست.  نوعروس سخت ترین قسمت برگزاری مراسم عروسیتون یعنی برنامه ریزی برای این مراسم خاطره انگیز رو با دفترچه برنامه ریزی آسون کرده. شما میتونید حداقل شش ماه قبل از برگزاری مراسم با دانلود رایگان این دفترچه از بخش هدیه های سایت نوعروس، با برنامه ریزی دقیق طوری کارها رو پیش ببرید و امور عروسی  رو به سرانجام برسونید که انگار حرفه ای ترین تیم ودینگ پلنر مراسمتون رو برگزار کرده. از برنامه دعوت میهمانان و  سفارش کیک تا انتخاب آهنگ برگزیده عروسیتون، از اینکه چطوری و با کی ها عکس یادگاری داشته باشین تا زمان مناسبِ رسوندن کارت دعوت مراسم به میهمانان جشن… همه و همه در دفترچه برنامه ریزی به صورت یکجا برای همراهی شما نوعروسان در مهم ترین شب زندگیتون آماده شده است.

لیست خرید جهیزیه از سیر تا پیاز

شاید خیلیا بگن مهریه رو کی داده، کی گرفته ؛ اما برای جهیزیه تا حالا همچین چیزی رو نشنیدین. از قدیم ندیم هم رسم بر این بوده که دختر خانم ها برای مراسم ازدواج جهیزیه تهیه میکردن، حالا شما بگیرید کم یا زیاد یا با کمک خانواده ها یا بالاخره بین زوج های مدرن امروزی خود عروس و داماد ؛ بالاخره باید بدونید که چی لازم دارید تا زندگیتون رو تو خونه عشق باهاش شروع کنید. تیم نوعروس براتون یک لیست خرید جهیزیه آماده کرده و به صورت رایگان برای دانلود تو سایت نوعروس گذاشته که از ریز تا درشت وسایل خونه و زندگی رو براتون لیست کرده و مهم تر از همه اینکه بین لوازم ضروری و غیر ضروری هم با رنگ خوشگل صورتی فرق گذاشته تا اگر کسی خواست فقط ضروریات یک زندگی عاشقانه رو تهیه کنه بدونه چی لازم داره و چی رو لازم نیست بخره.

جشنواره نوعروس

جشنواره نوعروس

نوعروس مجموعه ای از ابزارها رو در مقوله عروسی برای شما فراهم کرده تا از لحظه تصمیم گیری برای ازدواج تا بعد از عروسی و زندگی زیر یک سقف و خونه دوست داشتنی با شما و همراه شما باشه. قطعا با یه گشت و گذار کوتاه در سایت نوعروس و دیدن بخش های جذابش پاسخ خیلی از دغدغه هاتون رو خواهید گرفت و خیلی از کار ها براتون آسون میشه.

همچنین شبکه های اجتماعی نوعروس در فیس بوک و اینستاگرام هم موجوده و هر روز با جدید ترین اخبار و پست های جذاب در خدمت کاربران عزیز هست.

اپلیکیشن عروس

اپلیکیشن عروس

حتی میتونید اپلیکیشن نوعروس رو نصب کنید و بهترین عکس ها و خاطراتتون رو به اشتراک بگذارید.

و یا عضو باشگاه نوعروس بشید و از امکاناتی که نوعروس برای شما فراهم کرده استفاده کنید.

ضمنا یک بخش ویژه مخصوص عروس خانم های عزیز و دختر خانم های در آستانه ازدواج داره که میتونید در این بخش شرکت کنید و برای شب عروسیتون کلی ایده ی جذاب دریافت کنید.

۱۱

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر