برای همه ما مهمه که دکوراسیون و مبلمان خونمون با سلیقه چیده بشه و در واقع نشون دهنده زیبایی درونی شخصیت خودمون باشه. سبک مدرن در حال حاضر جزو زیباترین و محبوبترین سبکها برای دکوراسیون و مبلمان داخلی هست.

معرفی 4 رنگ جدید و جذاب برای طراحی دکوراسیون داخلی
4 رنگ جذاب در طراحی دکوراسیون داخلی
بغیر از طیفهای مختلف رنگهای اصلی دنیای رنگها چهره ی متفاوت و جذاب…
»

سفید جزو پرطرفدارترین رنگها در سبک مدرنه که در بعضی از شاخه هاش رنگ اصلی محسوب میشه. مثلا 90 درصد کارهای زاها حدید که به سبک مدرن کار میکنه، سفیده و البته فوق العاده زیبا. در این مطلب به دکوراسیون داخلی با رنگ سفید میپردازیم و نقاط قوت و ضعف دکوراسیون با این رنگ رو بیان میکنیم.

دکوراسیون داخلی با رنگ سفید

دکوراسیون داخلی با رنگ سفید

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی

قبلا در روانشناسی رنگها خواص روانشناختی سفید رو بررسی کردیم. به طور کلی، سفید به تنهایی حس خالی و تهی بودن رو منتقل میکنه و گهگاهی ترسناک میشه. ولی اگر با رنگهای شاد و مخصوصا گرم ترکیب بشه، حس فوق العاده میده. سفید همیشه با خودش نوید پاکی و لطافت رو داره و به طور کلی رنگ مرتبی هست.

کاشی های رنگارنگ و زیبا در دکوراسیون آشپزخانه
با این روش های ساده آشپزخانه سفید خود را تغییر دهید
ممکنه که در طولانی مدت آشپزخانه سفید و لوازم اون براتون یکنواخت و…
»

سفید سبکه و فضای خونه رو هم سبک میکنه. سفید باعث میشه که شما در خونه احساس آرامش و راحتی داشته باشین. اگر در بیرون از خونه دغدغه و مشغله های زیادی دارین و یا به دنبال اعصاب آروم و فضای آزاد هستین ، سفید رنگ مناسبی برای خونه شماست.

مبلمان سفید در دکوراسیون داخلی

مبلمان سفید در دکوراسیون داخلی

مزایای استفاده از مبلمان سفید در خانه

به کار بردن مبلمان سفید در خانه و یا کلا دکوراسیون داخلی به رنگ سفید این آزادی عمل رو به ما میده که بتونیم هر رنگ دلخواهی رو در کنارش قرار بدیم. رنگ سفید، مثل یک بوم نقاشی میمونه که شما میتونین هر طرح و نقشی رو روی اون پیاده کنین و این از خواص سبک مدرنه. وقتی که شما با این بوم سفید مواجه میشید، میتونید با به کاربردن رنگهای دلخواه در دیوارها، مبلمان، نور و روشنایی و یا لوازم تزیینی بر این بوم نقش بزنید.

مبلمان سفید

مبلمان سفید

ترکیب سفید با رنگهای دیگه در دکوراسیون داخلی

همونطوری که گفتم، اگر مبلمان خونهشما سفیده و یا عمده رنگ به کار رفته در منزلتون سفیده مثل اینه که یک بوم سفید در مقابل شما قرار داشته باشه. شما میتونید هر طرح و نقشی رو روی اون پیاده کنین. فقط باید یکدست و هماهنگ باشید و از چند رنگ نا متناسب استفاده نکنین. چرا که این رنگ در ترکیب با حداکثر دو رنگ، جلوه داره و اگر رنگها زیاد باشن، سفید به خاطر کمرنگی که داره در اونها گم میشه و اصلا به چشم نمیاد. میتونین یه دیوار رو با رنگ گرم رنگ آمیزی کنین و یا لوازم جانبی و تزیینی خونه روو با یه رنگ خاص استفاده کنین. به این شکل، هم اون لوازم برجسته میشن و هم رنگ سفید تاثیرش رو در دکوراسیون خونه میذاره. میتونین از یه فرش رنگی استفاده کنین و با اون همه چیز رو برجسته کنین.

اتاق نشیمن آرام و لطیف با بکارگیری رنگ شتری در تمام قسمت ها
چگونه دکوراسیون با رنگ های خنثی داشته باشیم؟
دکوراسیون با رنگ های خنثی و طبیعی بی نظیرن و خیلی از افراد…
»
مبلمان و دکوراسیون داخلی با رنگ سفید

مبلمان و دکوراسیون داخلی با رنگ سفید

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...

 • Avatar
  حمید فهیمی:

  با سلام کوکوی مرغ خوشمزه و آسان رو پختم و خوردم.

  • Avatar
   این نفر:

   سلام، نوش جان! حالا چرا روی دکوراسیون پیام میدی؟!

 • Avatar
  mona123:

  :heart: خوب بود عزیزم مرسی

 • Avatar
  شادی:

  :rose: :rose: ,