دیزاین اتاق خواب با رنگ سفید راهی بسیار مناسب برای ایجاد فضایی صلح آمیز و آرام است. رنگ سفید حس پاکی، تمیزی و آرامش رو به انسان منتقل میکنه و یکی از بهترین و متداولترین گزینه ها به عنوان دکوراسیون منازله. شما میتونین رنگ سفید رو با هر وسیله ای در اتاقتون اضافه کنید مانند فرش، کمد یا حتی بالش و فقط باید از هماهنگی بین وسایل مطمئن باشید. براتون لیستی از 5 راه آسون رو قرار میدم که به کمک اونها میتونین دکوراسیون سفید و زیبایی داشته باشین.

تخت خواب و ملافه های سفید

هیچ چیزی بهتر از وارد شدن به یه رختخواب نرم و سفید در پایان یک روز طولانی نمیتونه باعث آرامش بشه. پوشش تخت، بالش، لحاف و ملافه های خود را از رنگ سفید انتخاب کنید و به این وسیله اناق خوابتون رو به آرامش بخش ترین فضای خونه تبدیل کنید.

ایجاد آرامش با بکارگیری رنگ سفید

ایجاد آرامش با بکارگیری رنگ سفید

اگر اتاق خوابتون دارای دیزاینی با طرح و رنگ چوبه رنگ سفید در کنار اون میتونه یکی از بهترین انتخاب ها برای دکوراسیون اتاقتون باشه.

رنگ سفید در کنار دکوراسیون چوبی

رنگ سفید در کنار دکوراسیون چوبی

پرده های سفید رنگ و اتاقی روشن

جنس و رنگ پارچه ای که برای پرده ها انتخاب میشه در انتقال نور خورشید به داخل اتاقتون خیلی تاثیر گذاره. رنگ سفید نور خورشید رو بیشتر منعکس میکنه و اتاقی روشن تر خواهید داشت به خصوص اگه پرده هاتون از جنس حریر ساده و سفید رنگ باشه. رنگ سفید رو باید طوری در وسایلتون استفاده کنید که اجزای اتاق در کنار همدیگه بهتر جلوه کنن و اتاقی بی روح و کسل کننده نداشته باشین.

پرده های سفید اتاق خواب

پرده های سفید اتاق خواب

دیوارهای سفید و ایجاد پس زمینه ای خنثی

بارزترین ویژگی دیوارهای سفید رنگ برای اتاق خواب اینه که چون پس زمینه ای خنثی رو به وجود میاره میتونین از هر رنگی برای وسایل و مبلمانتون استفاده کنید و نگران ناهمگونی دکوراسیونتون نباشید. در صورتی که هم دیوارها و هم سقف اتاق خوابتون سفید رنگه سعی کنید برای کف از سرامیک، کفپوش یا فرشی با رنگ طوسی یا نوک مدادی استفاده کنید و به فضای اتاقتون بعد بدین و از یکنواختی اون رو خارج کنید.

پس زمینه ی خنثی با استفاده از دیوارهای روشن

پس زمینه ی خنثی با استفاده از دیوارهای روشن

قالیچه های کوچک از جنس پوست گوسفند

این قالیچه های کوچک در رنگ های مختلف وجود دارن و استفاده میشن و لطافت و نرمی خاصی دارن. انتخابی فانتزی، زیبا و لوکس برای کنار تخت محسوب میشن و برای تکمیل دکوراسیون سفید رنگ اتاقتون گزینه ای ایده آل و بسیار مناسب هستن.

قالیچه های فانتزی

قالیچه های فانتزی

مبلمان های سفید رنگ

انتخاب رنگ سفید برای خرید مبلمان و وسایل اتاق خواب بسیار مناسب و بجاست. این رنگ با اکثر رنگ ها ست میشه و مجموعه ای دلنشین رو به وجود میاره. همچنین اگه قصد تغییر دکوراسیون داشتین مجبور به خریدهای جدید نیستین چون میتونین همون وسایل سفید رنگ رو به هر رنگی که تمایل داشته باشین تغییر بدین. در واقع شما با انتخاب مبلمان سفید نوعی سرمایه گذاری و آینده نگری داشته اید.

مبلمان شیک و زیبا با رنگ سفید

مبلمان شیک و زیبا با رنگ سفید