تا به حال شده که قصد شروع به ورزش رو گرفته باشین و به فکر سلامتی افتاده باشین؟ حتما در اولین جلسه تمرینتون چه خودتون به تنهایی شروع کنین چه به یک باشگاه برین و زیر نظر یک مربی باشین به این مشکل برخوردین! در اولین شب پس از تمرین عضلاتتون حسابی حس درد و کوفتگی داره. بعضی وقتها خیلی ها همینجا جا میزنن و دور ورزش یک خظ قرمز با ماژیک سه سانتی میکشن :wacko:

درمان گرفتگی عضلات بعد از ورزش
اگر برای مدت زمان طولانی ورزش نکرده اید و یا به تازگی یک…
»

آب هندوانه برای چه کسانی؟

اگر شما از یکی از دو دسته افراد زیر هستین حتما این مقاله رو تا آخر بخونین:

  1. شما از ترس کوفتگی و درد های عضلانی ورزش رو کنار گذاشتین
  2. شما ورزشکار حرفه ای هستین و کوفتگی های تمرینات سخت اذیتتون میکنه

در هر دو حال توصیه ما خیلی ساده است، کافی هر روز یکمی آب هندوانه خالص و طبیعی بخورین :-)

7عصاره گیاه برای درمان گلودرد
زمانی که به سرما خوردگی مبتلا می شوید و یا احساس گلو درد…
»

هندوانه برای درمان کوفتگی

دلایل علمی کاهش دردهای عضلانی

اسید آمینه ال-سیترولین و حتی آنتی اکسیدان های طبیعی میوه ها مخصوصا هندوانه اثربخشی فوق العاده ای در رفع آسیب های عضلانی و همچنین کاهش سریع درد های کوفتگی های حاصل از تمرینات ورزشی رو با خودشون به همراه دارن. ورزشکارهای حرفه ای برای سالهای زیادی میشه که از آب هندونه برای بازیابی سریع وضعیت خودشون استفاده میکنن.

دانشمندان آب هندوانه رو یک تولید کننده طبیعی اکسید نیتریک مطرح کردن که باعث تحریک و افزایش جریان خون برای عضلات شناخته میشه. این برای اولین بار است که به صورت علمی نتایج موثر آب هندوانه بر بهبود تمرینات ورزشی تایید و به اثبات رسیده است.

سیترولین

خاصیت های سیترولین

ال-سیترولین نشون داده که به کاهش فشار خون کمک بسیاری میکنه و خواص درمانی اون به صورت علمی در پایگاه علمی ساینس-دیلی به ثبت رسیده، این ماده کمک میده اسید لاکتیک سریع تر از عضلات خارج بشن و به همین خاطر دردها و کوفتگی ها رو سریع برطرف میکنه و در ضمن دانشمندان ویژگی هایی مانند آموزش سریعتر، وضعیت جسمی بهتر رو هم برای این ماده برشمردن.

درمان عفونت دندان در طب سنتی
گاهی پیش میاد که دچار دندون درد هستید و اگه برید جلوی آینه…
»

در آخر اینکه اگر به فکر یک راه طبیعی برای از بین بردن خستگی و دردهای عضلانی تمرینات ورزشی هستین ما به شما آب هندوانه و قرص زنجبیل رو پیشنهاد میکنیم.

امیدورام همیشه سلامت و تندرست باشید.

درمان سکسکه با چند راهکار خانگی
حتما براتون پیش اومده که دچار سکسکه بشین و برای رفع اون دست…
»
  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...

  • Fer:

    Mamnooon