سلام دوباره به همه دونفره ای های عزیز. از همتون به خاطر لطف و مهربونی و صبرتون ممنون و متشکریم. درسته که ایام نوروز تموم شده و زندگی ها به روال عادی خودش برگشته ولی برای ما اتفاقات خوشایندی افتاده و انشاالله قراره بیفته که باعث شد کمی وقتمون پر تر از حد معمول باشه و مطالب سایت به شکل سابق به روز نشه.

سفر حج

سفر حج

به خونه ای دعوت شدیم که فکرشم نمیکردیم

اول از همه باید مثل همیشه به خاطر تاخیرمون ازتون عذرخواهی کنم و از وقتی که برای دونفره میذارید تشکر کنم.

عرضم خدمت دوستای گل دونفره ای که به مدد امام عصر به حج عمره دعوت شدیم و فردا شب راهی خونه خدا هستیم. همین موضوع حج باعث شده که کمی درگیر فراهم کردن مقدمات سفرمون باشیم و نتونیم خدمت شما برسیم. میخوام ازتون خواهش کنم که به مدت تقریبا دو هفته دیگه هم این غیبت ها رو صبوری کنید تا انشاالله دست پر و با قدرت دوباره شروع کنیم.

مکه

مکه

سفرنامه ای با عطر و بوی حج

البته در طول سفرمون تا اونجایی که امکانش باشه مطالب مرتبط با سفر رو قرار میدیم و تصمیم داریم به نوعی روی سایت ثبت خاطرات و تجربه کنیم . انشاالله اعمال حج و مکان های زیارتی مکه و مدینه رو توضیح مختصری خواهیم داد و اگر جایی خرید رفتیم حتما مرتبط با بازارهای خرید و سیاحت سفر هم خواهیم گفت.تا به لطف خدا بعد از حج سایت رو به روال عادی خودش برگردونیم و البته با کمک شما قوی تر از قبل ادامه بدیم. شما هم حلالمون کنید.

کعبه

کعبه

این سفر لطف خداوند به دونفره بود که انشاالله قسمت همه آرزومندانش بشه.

دوستای گلم فرصت خیلی کمه و ممکنه توی این مدت نتونم به نظرات پاسخ بدم. به بزرگی خودتون ببخشید. ولی تمام سعیم رو میکنم که همه رو بخونم. ممنون از این همه لطفی که به ما دارید. انشاالله نایب الزیاره همتون هستیم. :rose:

۲۵

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر