بازی شجاعتمندانه و غیرتی تیم ملی کشور عزیزمون رو واقعا به همه دوستای گل دونفره ای تبریک میگم. نتونستیم این بازی قشنگو که دیدیم خوشحالیمون رو ابراز نکنیم. فوق العاده بودن واقعا. نمیدونم چطور حس غروری که در من به وجود اومده رو به زبون بیارم. بچه های ما واقعا جانانه در مقابل آرژانتینی که اون همه ادعاست و کسایی مثل مسی و دی ماریا رو داره بازی کردن و این افتخاری برای تمام ما ایرانی هاست. واقعا از دیدن این بازی کیف کردیم.

هواداران تیم ملی

هواداران تیم ملی

واقعا هیچ کدوممون فکر نمیکردیم که انقدر زیبا بازی کنند و حتی چندین حمله عالی و خطرناک به دروازه آرژانتین هم داشتیم. و البته که ناداوری هم در این بدشانسی و باخت نا حق بی تاثیر نبود.

در هر صورت به عنوان یک ایرانی به تیم ملی فوتبال کشورم افتخار میکنم که با تمام حرفهایی که بود تونستن همه رو شگفت زده کنن. درسته که پایان تلخی داشت ولی این بازی زیبا در مقابل آرژانتین افتخاریه که همیشه در یاد همه ما خواهد موند. ما این باخت رو برد میدونیم.

دفاع جانانه

دفاع جانانه

دست گل همه فوتبالیستای عزیزمون درد نکنه. مخصوصا علی رضا حقیقی که فوق العاده کار کرد و بقیه بازیکنای خوب کشورمون.همشون. واقعا متشکریم. :heart:  :rose:  :heart:

راستی دست آقای کی روش هم درد نکنه که اینطور عالی تونست از استعداد بچه های ما استفاده کنه.

دژاگه مسی

دژاگه مسی

۱۹

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر