پوست انسان به مانند یک لباس می ماند به طوری که با افزایش سن قوام و شکل ظاهری تغییر پیدا می کند. به صورتی که پوست به تدریج تیره تر می شود و چین و چروک های ظریف بخصوص در ناحیه اطراف چشم و پیشانی و دور دهان ایجاد می شود و با گذر زمان و افزایش سن هم این حالات شدید تر می شود و پوست شل تر و افتاده تر می شود و حالت ارتجاعی خودش را از دست می دهد.

مهمترین حادثه ای که در پیر شدن پوست در داخل پوست اتفاق می افتد کاهش کلاژن در درم یا داخل پوست است. لذا اغلب داروها و کرم هایی که برای جوانتر شدن پوست تجویز می‌شود باعث می‌شوند که کلاژن های پوست دیرتر از بین بروند و پروسه پیری پوست را به تاخیر بیندازد.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

داروهای ضد پیری چقدر موثرند؟

اگر دارویی باشد که بتواند علاوه بر جلوگیری از شکسته شدن و ازبین رفتن کلاژن باعث شود کلاژن های جدید هم در پوست ایجاد شود بسیار موثر است. ولی چنین داروها و کرم هایی عملا در بازار وجود ندارند یا اگر وجود دارند تاثیر آن ها در کلاژن سازی کم است و مهم تر این که این کرم ها بایدطولانی مدت مصرف شوند تا تاثیر داشته باشند پس تجویز دارو بیشتر برای جلوگیری از پیر شدن بیشتر پوست است که این هم بسیار مهم است.

کرم هایی برای جوانسازی

کرم هایی برای جوانسازی

لیزر درمانی برای جوانسازی پوست

لذا محققین دنبال درمان هایی غیر دارویی بودند که بتواند کلاژن های جدید در پوست های پیر شده تولید کنند یکی از بهترین روش ها برای این منظور لیزر درمانی است.

لیزردرمانی

لیزردرمانی

دو نوع لیزر برای جوان تر شدن پوست وجود دارد یکی لیزر های قوی که تابش اشعه لیزر روی پوست باعث لایه برداری عمیق و در واقع برداشتن لایه سطحی و قسمتی از لایه میانی پوست می‌شود و به دنبال آن سطح پوست قرمز و مختصری هم زخم می‌شود و به طور خدادادی پوست شروع به ترمیم و جوانه زدن می کند تا زخم سطحی پوست بهبود یابد. لذا پوستی که تشکیل می‌شود جوانتر و شاداب تر است و کلاژن ها ی آن مستحکم تر و بهتر است.
لذا این نوع لیزرها بسیارموثر هستند و البته کاربرد این لیزرها در چروک های عمیق دورچشم ودور دهان و طرفین صورت است و روی چروک های اخم و پیشانی که علت آن انقباضات عضلانی است تاثیری ندارد و در این مورد تنها راه تزریق بوتاکس است.

خدمات لیزر درمانی

  • لیزر روشن کننده و از بین برنده لک ها
  • رفع موهای زائد به وسیله لیزر
  • از بین بردن آثار آکنه و اسکار با لیزر
  • برداشتن خال و زگیل با دستگاه های مدرن
  • درمان نوین چاقی موضعی به وسیله لیزر لیپولیز
رفع موهای زائد با لیزر

رفع موهای زائد با لیزر

به کدام کلینیک پوست مراجعه کنیم؟

همه روزه در کلینیک ساعی مجموعه کاملی از خدمات پوست، مو، لیزر، جراحی های پوستی و انواع اقدامات تشخیصی و درمانی برای بیماری های مختلف پوست و مو زیر نظر متخصصین ارائه می شود.

ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه  8:30 الی 19 و پنجشنبه 8:30 الی 17

تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 26

مشاوره تلگرام:

@ConsultSaeeClinic

وبسایت:

www.saeeclinic.com

اینستاگرام:

clinicsaee

پست الکترونیک:

Clinicsaeeplus@gmail.com

 

تلفن های تماس با کلینیک ساعی:

0218810005002188100051

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر