جدیدترین و شیک ترین مدلهای حلقه و انگشتر عروس

حلقه و انگشتر معمولا اولین چیزیه که تازه عروس ها ذوق و شوق زیادی برای خریدنش دارن و همیشه هم دنبال جدیدترین و شیک ترین مدلاش میگردن. از طرفی از بین این همه مدل و جواهرفروشی های مختلف انتخاب یه...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
شیک ترین و جدیدترین مدل های حلقه و انگشتر عروس

حلقه و انگشتر عروس معمولا اولین چیزیه که تازه عروس ها ذوق و شوق زیادی برای خریدنش دارن و همیشه هم دنبال جدیدترین و شیک ترین مدلاش میگردن. از طرفی از بین این همه مدل و جواهرفروشی های مختلف انتخاب یه جفت حلقه و انگشتر که هم ست قشنگی باشه و هم هارمونی زیبای داشته باشه کار آسونی نیست. خرید یه ست زیبای حلقه و انگشتر برای نامزدی و عروسی میتونه هم نشونی از خوش سلیقگی شما باشه و هم اینکه زیبایی و درخشندگی فوق العاده ای به دستاتون میده. در ادامه 6 تا از جدیدترین و شیک ترین مدلهارو براتون معرفی میکنم.

زیبایی منحصر به فرد با حلقه و انگشترهای الماس

با ترکیب یک حلقه ی  ظریف که با الماس های کارشده و زیبا پوشیده شده میتونید یک ست زیبا در کنار انگشتر اصلی عروس داشته باشید. ترکیب سنگ های تراشیده شده با الماس هم ایده ی بسیار شیک و جدیدی میتونه باشه. در این نوع از انگشتر ظرافت و کاربرد الماس بشکلی هست که زننده و خسته کننده نیست و معمولا عروس ها علاقه خاصی به این مدل دارند.

حلقه و انگشتر با ترکیبی از الماس

حلقه و انگشتر با ترکیبی از الماس

ترکیب زیبایی از چینش چند حلقه ی ظریف

یک ایده ی جالب و جذاب انتخاب چند حلقه ی نازک و ظریف در کنار هم هست که میتونه درخشش فوق العاده ای داشته باشه. اینکار روش خوبی برای انباشتن جواهرات و در عین حال استفاده از ظریف ترین سنگ ها و الماس درکنار هم هست. معمولا عروس هایی که از این مدل استفاده میکنن یک یا دو حلقه از اون رو برای روز عروسی و بقیه ی مجموعه رو در جشن هایی مثل سالگرد ازدواج و بقیه مراسم اضافه و تکمیل میکنن.

برای استفاده از این ترکیب همیشه از انواع و سبک های مختلف در کنار هم جمع کنید و با اضافه کردن سنگ های قیمتی و رنگی، زیبایی اون رو چنر برابر کنید.

چند حلقه ی ظریف در کنار هم

چند حلقه ی ظریف در کنار هم

انگشتر عروس با ترکیب پنج تکه سنگ و نگین

معمولا انگشترهایی که از ترکیب پنج تکه ای روی سطح رینگ برخوردارن محبوبیت خاصی دارند. یک انتخاب شیک و گرون قیمت که اکثر عروس ها دوست دارن اون رو با رینگ ساده ای جفت کنن. نگین و الماس بعضی از این انگشترها در کنار اجزای دیگه طوری طراحی شده که الماس هارو برجسته تر و درخشان تر نشون میده و زیبایی و درخشندگیش رو بیشتر میکنه.

انتخابی زیبا و مدرن

انتخابی زیبا و مدرن

طلای رز گلد انتخابی خاص و رمانتیک

اخیرا این طلای زیبا و خاص محبوبیت زیادی برای حلقه و انگشتر عروس پیدا کرده. طلای رز، رز گلد یا طلای قرمز از اسم های مختلف این نوع از فلز زیباست. این رنگ میتونه یک گزینه ی جدید برای طرفداران سبک های خاص و تک باشه. انگشترهایی با ترکیب این رنگ از طلا در کنار طلا سفید یا نگین های الماس میتونه یک انتخاب ظریف و دخترونه برای عروس باشه.

طلای رز گلد سبک مدرن و متنوع

طلای رز گلد سبک مدرن و متنوع

انتخابی زیبا از سبک های قدیمی اما شیک و ایده آل

خیلی از تازه عروس ها وقتی میخوان انگشتر و حلقه انتخاب کنن دنبال کارهایی هستن که ترکیبی از المان ها و مدل های دوره های قبل رو داشته باشه. یک مدل عتیقه ی قدیمی که بسیار شیک و ایده آل باشه و زیبایی و درخشش خاصی هم داره. این مدل یک ایده ی الهام گرفته شده از سبک های قبل هست که هنوز زیبایی و درخشش خودش رو داره.

سبک وینتیج برای انگشتر و حلقه عروس

سبک وینتیج برای انگشتر و حلقه عروس

انگشترهای پلاتینی کلاسیک

انتخاب این انگشترها برای کسانی که طرفدار سادگی و سبک های کلاسیک هستن ایده ی مفید و پرطرفداریه. تطبیق یک رینگ باریک و ظریف در کنار انگشتر عروسی میتونه درخشش و زیباییش رو دوچندان کنه. طرح و اندازه های مختلفی از این سبک رو میتونید پیدا کنید و در کنار حلقه ی نامزدی میتونه جلوه ای از زیبای رو به همراه داشته باشه.

حلقه و انگشتر پلاتینی عروس

حلقه و انگشتر پلاتینی عروس