تور عروس شیک برای روی شینیون

ست کردن تور عروس با مدل مو و لباس عروس یکی از مهم ترین کار هاییه که هر عروسی انجام میده. انتخاب تور بسته به سلیقه ی عروس خانوم داره ولی نکته ی مهمی که توی انتخاب این تور ها...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
تور سر عروس با گل سر

ست کردن تور عروس با مدل مو و لباس عروس یکی از مهم ترین کار هاییه که هر عروسی انجام میده. انتخاب تور بسته به سلیقه ی عروس خانوم داره ولی نکته ی مهمی که توی انتخاب این تور ها باید رعایت بشه اینه که، این تور باید به لباس عروس بخوره، و دیگه این که مدل مویی که انتخاب میشه روی انتخاب تور خیلی تاثیر گذاره. من اینجا می خواهم راجع به مدل تور هایی که در کنار موهای شینیون قرار استفاده میشه صحبت کنم، امیدوارم براتون مفید باشه.

گل سر عروس و تور

گل سر عروس و تور

تور عروس گل دار

تور عروس گل دار

همئنطور که در قسمت بالا توضیح دادم، انتخاب تور سر به مدل مو ها خیلی بستگی داره. یعنی شما باید اول انتخاب کنید که مدل موهاتون توی مراسم قراره چه شکلی باشه و بعد بر اساس اون مدل تور هایی که به مدل موهاتون می آید رو انتخاب کنید. اگه مدل موهایی که قراره انتخاب کنید قراره بسته یا در واقع شینیون شده باشه، این مدل تور یکی از مدل هایی هست که خیلی شیکه و به همه مدل لباسی هم می آید. این مدل تور، بالای موی شینیون شده بسته میشه و یه حالت پف داری رو روی مو ایجاد میکنه.

تور و گل سر عروس

تور و گل سر عروس

تور عروس

تور عروس

تور عروس روی شینیون

تور عروس روی شینیون

این مدل تور رو میتونید با هر مدل تاج و تلی که دوست دارید ست کند. این مدل تور انواع مختلفی هم داره، شما میتونید قد تور رو کوتاه، متوسط یا بلند انتخاب کنید و به هر اندازه ای که شما دلتون میخواد بدوزید. این تور ها میتونه یک لایه یا چند لایه باشه. تور چند لایه ی این مدل  برای عروس هایی که مراسم عقد دارند و باید تور روی صورتشون قرار بگیره، خیلی مناسبه چون میتونن لایه ی رویی رو کوتاه تر انتخاب کنند و اون رو از پشت سر، روی صورتشون بکشند.

تور عروس متوسط روی شینیون

تور عروس متوسط روی شینیون

تور سر خالدار عروس

تور سر خالدار عروس

در نهایت هم دقت کنید اگه تورتون ساده نباشه، طرح های روی تور باید با طرح های لباستون متناسب باشه و به هم بیان. اگه هم لباستون ساده هست، میتونید تور رو به هر طرحی که میخواید سفارش بدید. اگه مدل موهاتون رو شینیون انتخاب کردید و میخواید که تور زیر شینیون قرار بگیره میتونید از مدلهایی که در لینک آبی هست استفاده کنید.

تور سر عروس با گل سر

تور سر عروس با گل سر

تور حاشیه دار روی شینیون

تور حاشیه دار روی شینیون