مدل های تور سر عروس حاشیه دار

انتخاب تور سر عروس هم یکی از قسمت های مهم دیگه ای از لباس عروس هست. به خاطر این که تور عروس توی لباس خیلی تاثیر میذاره، باید توی انتخاب اون خیلی دقت کنیم. تور های عروس مدل های خیلی...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
تور حاشیه دار بلند

انتخاب تور سر عروس هم یکی از قسمت های مهم دیگه ای از لباس عروس هست. به خاطر این که تور عروس توی لباس خیلی تاثیر میذاره، باید توی انتخاب اون خیلی دقت کنیم. تور های عروس مدل های خیلی مختلفی دارن که اول اون ها رو باید بر اساس سلیقه  خودتون و بعد بر اساس لباسی که دارین باید انتخاب کنید که کاملا با هم ست بشن. در ادامه چند مدل از تور سر عروس براتون میارم امیدوارم خوشتون بیاد.

حاشیه تور عروس

حاشیه تور عروس

تور عروس حاشیه دار

تور عروس حاشیه دار

این مدل تور سر، به صورت بیضی بریده میشه و دور تا دور اون رو حاشیه میدوزن. این حاشیه میتونه دقیقا با طرح پارچه ی لباس عروستون یکی باشه. اگه لباستون کاملا ساده هست و تزیینات خاصی روش نیست، این تور بهترین گزینه ای هست که شما میتونید برای لباستون انتخاب کنید. این مدل تور به خاطر طرح و گلی که توش کار شده، لباس ساده رو به یه لباس خیلی شیک تبدیل میکنه و برای عکاسیتون خیلی مناسبه و جلب توجه میکنه.

تور عروس متوسط طرح دار

تور عروس متوسط طرح دار

این مدل تور ها هم کوتاه هستن و هم بلند. که بسته به سلیقه ی خودتون میتونید انواع اون رو انتخاب کنید. اگه تور کوتاه رو انتخاب میکنید، دقت کنید که خیلی کوتاه نباشه که اگه طرح های اون خیلی تو هم بره و شلوغ به نظر میاد. بهترین اندازه برای این تور کوتاه، زیر خط باسن هست که فضای کافی برای گل ها و حاشیه ها داشته باشه.

تور عروس بلند

تور عروس بلند

تور عروس حاشیه دار ست لباس عروس

تور عروس حاشیه دار ست لباس عروس

تور عروس حاشیه دار بلند

تور عروس حاشیه دار بلند

اگه می خواید تور بلند حاشیه دار رو انتخاب کنید، باید به چند نکته دقت کنید. اول این که اگه لباستون دنباله دار هست، بهتره که تور خیلی بلند انتخاب نکنید که روی دنباله رو بپوشونه. دوم این که اگه دنباله ی دامن لباستون طرح دار هست، بهتره تور بلند حاشیه دار رو انتخاب نکنید که طرح های دامن با طرح های لباستون قاطی نشه. ولی در نهایت اگه باز هم از این تور ها دوست دارید و دلتون می خواهد که ازش استفاده کنید، بهترین کار اینه که تور رو فقط حاشیه دار طراحی کنید یعنی وسط تور طرح دیگه ای نباشه که خیلی شلوغ به نظر بیاد، و بعد تور رو مقداری بلند تر از دنباله ی دامنتون در نظر بگیرید که روی هم قرار نگیره و از زیباییه لباس و تورتون کم نکنه.

تور سر عروس طرح دار

تور سر عروس طرح دار

تور حاشیه دار

تور حاشیه دار

تور سر بلند حاشیه دار

تور سر بلند حاشیه دارتور سر بلند حاشیه دار

این مدل تور رو بهتره با موهای باز ست کنید. موهای باز برای این مدل تور خیلی قشنگ تره و تور به زیبایی روی سر قرار میگیره. این مدل تور برای عکاسی خیلی مناسبه چون حاشیه های طرح دار قشنگی داره که نزدیک سر و صورت قرار میگیره و باعث میشه جذابتر به نظر برسید.

تور حاشیه دار بلند

تور حاشیه دار بلند