تمیزکننده طبیعی صورت با آلوئه ورا

ترکیبات طبیعی بسیار زیادی وجود داره که میشه از اونها برای ساخت تمیزکننده طبیعی صورت استفاده کرد. تمیز کننده‌ های صورت محصولاتی برای مراقبت از پوست هستن که برای حفظ و داشتن یه پوست شفاف ضروری هستن. تمیز کردن صورت...

نرگس پارسایی
نرگس پارسایی آپدیت:
داشتن یه پوست تمیز و بی عیب

ترکیبات طبیعی بسیار زیادی وجود داره که میشه از اونها برای ساخت تمیزکننده طبیعی صورت استفاده کرد. تمیز کننده‌ های صورت محصولاتی برای مراقبت از پوست هستن که برای حفظ و داشتن یه پوست شفاف ضروری هستن. تمیز کردن صورت چیزیه که باید حداقل دوبار در روز انجام بشه. تمیز کردن یک قسمت ضروری از برنامه روتین مراقبت از پوسته. این کار باعث از بین رفتن کثیفی ها و ناخالصی‌ ها از منافذ پوست میشه و همزمان ظاهری تازه و زیبا به پوست میده. با این حال امروزه اکثر محصولاتی که به صورت تجاری عرضه میشن پر از مواد شیمیایی هستن. متاسفانه این تمیزکننده های تجاری که پر از مواد شیمیایی هستن میتونن چربی های طبیعی پوست رو از اون جدا کنند. به همین دلیله که بسیاری از زنان ترجیح میدن که به جای خرید محصولات تجاری از فروشگاه ها از تمیزکننده های صورت خانگی استفاده کنن. ژل آلوئه ورا یکی از این ترکیبات است. این ماده دارای خواص تسکین دهنده پوست و ضد باکتریه که میتونه سلامتی پوست شما را تقویت کنه و ظاهر اون رو بهبود ببخشه. در ادامه تعدادی تمیزکننده صورت با استفاده از آلوئه ورا روبه شما معرفی می کنیم.

پوستی شفاف و روشن با آلوئه ورا و گلاب

یه قاشق سوپ خوری ژل آلوئه ورا را با دو قاشق چایخوری گلاب ترکیب کنین. ترکیب حاصل رو بر روی پوست خودتون بمالین و با آب ولرم بشویید. بعد از استفاده از این ترکیب از تونر برای کم کردن چربی صورت و بهبود حالت اون استفاده کنین. این تمیز کننده صورت خانگی به شما کمک میکنه تا پوستی با ظاهری بهتر و روشن تر داشته باشین.

استفاده از ژل آلوورا و گلاب برای روشن تر شدن پوست

استفاده از ژل آلوورا و گلاب برای روشن تر شدن پوست

ژل آلوئه ورا همراه با آب نارگیل

در یه کاسه، دو قاشق چایخوری ژل آلوئه ورا و یه قاشق غذاخوری آب نارگیل بریزین. این مواد رو خوب با هم مخلوط کنین و ترکیب حاصل رو روی تمام صورت خودتون بمالین. بعد از گذشت مدتی صورتتون رو با آب ولرم شستشو بدین. این ترکیب باور نکردنی میتونه باعث بشه پوستتون درخشان و شاداب به نظر برسه.

استفاده از آلوورا و نارگیل برای درخشان شدن پوست

استفاده از آلوورا و نارگیل برای درخشان شدن پوست

تمیز کننده طبیعی با ترکیب ژل آلوورا همراه با پالپ گوجه فرنگی

یک قاشق چایخوری از پالپ گوجه‌ فرنگی رو جدا کنین و اون رو با دو تا سه قاشق چایخوری ژل آلوئه ورا مخلوط کنین. این ترکیب رو بر روی همه جای صورت و گردن خودتون بمالین. بعد از اون پوست بدن خودتون رو با آب ولرم شستشو بدین. پوست خودتون رو خشک کنین و از مرطوب کننده های ملایم استفاده کنین. این تمیز کننده طبیعی صورت میتونه کثیفی ها رو از پوست شما پاک کنه و یه درخشندگی طبیعی به اون بده.

استفاده از آلوورا و پالپ گوجه فرنگی برای زدودن کثیفی های پوست

استفاده از آلوورا و پالپ گوجه فرنگی برای زدودن کثیفی های پوست

ژل آلوئه ورا و آب خیار

یه قاشق غذاخوری آب خیار رو با دو تا سه قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورای تازه مخلوط کنین. مخلوط حاصل رو در تمام صورت خود بمالین و به آرومی به مدت چند دقیقه اسکراب کنین. بعد از اسکراب صورتتون رو با آب ولرم شستشو بدین. از این تمیز کننده صورت خانگی برای مقابله با زخم‌ های آکنه و به دست آوردن پوستی شفاف استفاده کنین.

آب خیار و ژل آلوورا برای مقابله با زخم های آکنه

آب خیار و ژل آلوورا برای مقابله با زخم های آکنه

ژل آلوئه ورا همراه با جو دوسر

یک قاشق چایخوری آرد جو دو سر و دو تا سه قاشق چایخوری ژل آلوئه ورا رو در یه کاسه بریزین. این مواد رو به هم بزنین تا مخلوط تمیزکننده آماده بشه. سپس ترکیب حاصل رو بر روی صورت و گردن خودتون بمالین و اسکراب کنین. پوستتون رو با آب ولرم شستشو بدین و بعد از اون از تونر ملایم استفاده کنین. در یه هفته، سعی کنین حداقل سه تا چهار بار از این تمیز کننده خانگی استفاده کنین تا پوستی نرم و صاف به دست بیارین.

تمیز کننده خانگی با استفاده از آلوورا و جو دوسر

تمیز کننده خانگی با استفاده از آلوورا و جو دوسر

ژل آلوئه ورا و شیر

ترکیبی از دو قاشق چایخوری ژل آلوئه ورا و یه قاشق چایخوری شیر خام درست کنین. این ترکیب رو بر روی صورت خودتون بمالین و به آرومی پوست خودتون رو به مدت چند دقیقه ماساژ بدین. صورت خودتون رو با آب ولرم شستشو بدین. از این تمیز کننده طبیعی برای پاک کردن کثیفی از پوست و به دست آوردن چهره ای درخشان استفاده کنین.

تمیز کننده خانگی به وسیله ژل آلوورا همراه با شیر

تمیز کننده خانگی به وسیله ژل آلوورا همراه با شیر

تمیز کننده طبیعی صورت با ترکیب چای سبز و آلوئه ورا

دو قاشق چایخوری چای سبز بدون قند تهیه کنین و اون رو با یه قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا مخلوط کنین. ترکیب حاصل رو بر روی صورت نمدار خودتون بمالین و اسکراب کنین. از آب ولرم برای شستشوی صورتتون استفاده کنین. پوست خودتون رو خشک کنین و از مرطوب کننده ملایم استفاده کنین. این تمیز کننده پوست میتونه ناخالصی‌ های پوست رو پاک کنه و از مشکلاتی مثل جوش و … جلوگیری کنه.

استفاده از آلوورا و چای سبز برای جلوگیری از جوش زدن

استفاده از آلوورا و چای سبز برای جلوگیری از جوش زدن

تبادل نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیل ارت

کسب درآمد در خانه از اینترنت

کوپن تخفیف 20 درصدی 2nafare