مدل های شیک و جدید تل سر عروس

انتخاب تاج عروس از انتخاب های سختی هست که عروس های عزیز دارن و تنوع تاج و تل ها و حتی گل های سر طبیعی، به قدری زیاد هست که انتخابشون اصلا راحت نیست. من قصد دارم تعدادی از مدل...

هستی ابهری
هستی ابهری آپدیت:
تل عروس

انتخاب تاج عروس از انتخاب های سختی هست که عروس های عزیز دارن و تنوع تاج و تل ها و حتی گل های سر طبیعی، به قدری زیاد هست که انتخابشون اصلا راحت نیست. من قصد دارم تعدادی از مدل های خاص رو براتون بیارم و توضیح بدم. اینجا تل های سر رو انتخاب کردم که میتونه برای عروس ها خیلی زیبا و خاص باشه و استفاده از اونها برای تزیین موی عروس میتونه مزیت هایی رو نسبت به استفاده از تاج داشته باشه که در ادامه میگم خدمتتون.

تل عروس نگین دار

تل عروس نگین دار

تل عروس

تل عروس

تل عروس مدل برگ

تل عروس مدل برگ

مدل تل سر عروس برای عقد

تل سر عروس یکی از مدل های محبوب تزیین مو و شنیون عروسه و خود این مدل تل ها هم تنوع خیلی زیادی دارند که من تعدادی از اون ها رو براتون انتخاب کردم. تل ها جلوی سر قرار میگیرن و میتونن با مدل تور هم ست بشن. این مدل ها برای عروس هایی که دوست دارن تورشون رو بعد از مراسم عقد در بیارن خیلی مناسبه و به تنهایی میتونه زیبایی کافی رو برای موها و لباس ایجاد کنه.

تل عروس شاخه ای طلایی

تل عروس شاخه ای طلایی

تل سر مروارید دار عروس

تل سر مروارید دار عروس

تل سر عروس نگین دار

تل سر عروس نگین دار

تل سر عروس

تل سر عروس

مدل موی عروس با تل سر

تل ها میتونند روی موهای جمع شده یا شینیون شده و هم روی موها باز قرار بگیرند. این قابلیتیه که خیلی کاربردیه و دستتون رو برای انتخاب مدل مو باز می گذاره. تل های عروس میتونند تزیینات مختلفی رو داشته باشند. نگین، مروارید و گل جزو تزییناتی هست که معمولا توی این تل ها به کار میره و به رنگ های نقره ای، طلایی و رز گلد موجود هست. شما بر اساس سلیقتون و این که کدوم مدل به رنگ موهاتون می آید، باید این تل ها رو انتخاب کنید.

تل عروس طلایی

تل عروس طلایی

تور و تل سر عروس

تور و تل سر عروس

تل و تور سر عروس

تل و تور سر عروس

مزیت تل سر برای عروس های قد بلند

مزیت مهمی که راجع به این تل ها وجود داره اینه که اگه قد عروس و داماد خیلی تفاوت نداره، بهترین کار استفاده از این تل ها هست که زیباییش به اندازه ی تاج هست ولی ارتفاعی نداره که نگران تفاوت قدی بین عروس و داماد باشند. از طرفی تل ها میتونند خیلی ساده هم تزیین شده باشند و عروس هایی که دوست دارن تزیینات ساده تری روی سرشون باشه میتونند این تل ها رو انتخاب کنند و از زیباییشون لذت ببرند.

تل عروس گلدار و تور سر

تل عروس گلدار و تور سر

تل عروس و تور سر

تل عروس و تور سر