یک ایده ی جالب برای تزیین میز با گلهای طبیعی

هیچ چیزی به اندازه ی گلهای طبیعی به خونه حس شادابی و تازگی نمیده. استفاده از گلهای طبیعی در دکوراسیون همیشه انتخاب مناسبی هست و هیچ وقت هم تکراری نمیشه. همین طور در مهمونی ها و جشن ها هم استفاده...

نسترن کوهی
نسترن کوهی آپدیت:
نگهدارنده مغناطیسی گلهای طبیعی

هیچ چیزی به اندازه ی گلهای طبیعی به خونه حس شادابی و تازگی نمیده. استفاده از گلهای طبیعی در دکوراسیون همیشه انتخاب مناسبی هست و هیچ وقت هم تکراری نمیشه. همین طور در مهمونی ها و جشن ها هم استفاده از گلهای طبیعی حس بهتری رو به فضا میده. در این مطلب قصد دارم یک ایده ی خیلی جالب رو بهتون بدم که میتونید به راحتی از اون برای شگفت زده کردن مهمون هاتون و جذاب تر نشون دادن میزهای خونه، به خصوص میز سرو غذا استفاده کنید. دفعه ی بعدی که قرار بود مهمون داشته باشید این ایده رو به کار ببرید، حتما همه ی مهمون ها در مورد اینکه چه جوری گلها رو روی میز نگه داشتید، ازتون سوال می پرسن.

آموزش ساخت نگهدارنده مغناطیسی

آموزش ساخت نگهدارنده مغناطیسی

وسایل مورد نیاز برای ساخت نگهدارنده مغناطیسی برای گلهای طبیعی

  • مگنت
  • میخ
  • صفحه ی فلزی
  • چسب مایع
  • گل طبیعی
وسایل مورد نیاز برای ساخت نگهدارنده مغناطیسی

وسایل مورد نیاز برای ساخت نگهدارنده مغناطیسی

مراحل ساخت نگهدارنده مغناطیسی

این مگنت هایی که در تصویر زیر میبینید، خیلی قوی هستند برای جدا کردن اونها از هم وقتی که تعدادشون خیلی زیاده مواظب ناخن هاتون باشید. سایز بندی های متفاوتی رو هم دارند. مگنت هایی که برای این کار استفاده شده دارای قطر یک سانتی متر هستند. اینها رو از ابزارفروشی ها می تونید تهیه کنید. جاهایی که یراق آلات چرمی هم می فروشن از این مگنت ها دارند. برای میخ هم سعی کنید میخ های پایه بلند انتخاب کنید.

انتخاب مگنت و میخ مناسب

انتخاب مگنت و میخ مناسب

با توجه به سایز میزتون، به تعداد گلهایی که قراره روی میز قرار بدید، میخ ها رو دونه دونه روی مگنت ها بچسبونید. از یک چسب مایع مخصوص فلزات یا چسب همه کاره استفاده کنید. برای اینکه راحت تر بتونید اونها رو بچسبونید، مگنت ها رو روی صفحه فلزی قرار بدید.

چسباندن میخ به مگنت

چسباندن میخ به مگنت

شما به یک صفحه ی فلزی نازک نیاز دارید، ممکنه بتونید اون رو از وسایل توی انبارتون پیدا کنید و یا اینکه با قیمت مناسب از ابزار فروشی ها بخرید. سایز صفحه رو هم باید باتوجه به سایز میزتون انتخاب کنید. صفحه رو روی میز بذارید و با رومیزی روی اون رو بپوشونید.

مخفی کردن ورق فلزی به کمک رومیزی

مخفی کردن ورق فلزی به کمک رومیزی

حالا میرسیم به گلها، اول از همه که حتما از گلهای طبیعی استفاده کنید چون جلوه و جذابیت کار رو خیلی بیشتر میکنه و دوم اینکه گلهایی رو انتخاب کنید که موندگاری بیشتری داشته باشن و تا آخر مهمونی شما سرحال بمونن، چون توی آب نیستند. قطر ساقه ی گلها هم نباید خیلی کوچیک باشه. ساقه گلها رو طوری بچینید که کاملا صاف باشن. اونها رو به صورت اریب برش نزنید. طول ساقه ها هم تقریبا 30 سانتی متر باشه خوبه، چون اگه بلندتر باشه ممکنه بیفتند.

کوتاه کردن شاخه های گل

کوتاه کردن شاخه های گل

سر میخ ها رو داخل ساقه ها فرو کنید. حواستون باشه که کل میخ داخل ساقه بره و چیزی از اون دیده نشه.

فرو کردن میخ در ساقه گل

فرو کردن میخ در ساقه گل

حالا گل رو روی ورق فلزی ای که با رومیزی پوشیده شده بذارید.

نگهدارنده مغناطیسی گل

نگهدارنده مغناطیسی گل

گلها رو به ردیف کنار هم بچینید، این گلهای زیبا در نگاه اول توجه همه رو به خودشون جلب می کنند.

نگهدارنده مغناطیسی گلهای طبیعی

نگهدارنده مغناطیسی گلهای طبیعی