ترفندهایی برای تزیین اتاق کودک با کتابهای کودکانه

دنیای کتابهای کودکانه جذاب، رنگارنگ و جالبه. معمولا هر کدوم از این فرشته ها کلکسیونی از انواع کتاب قصه، شعر و رنگ آمیزی دارن که ظاهر خوش رنگ و زیباشون باعث میشه دلتون بخواد بیشتر بهش نگاه کنین. خب پس...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
تزیین اتاق کودک با کتاب

دنیای کتابهای کودکانه جذاب، رنگارنگ و جالبه. معمولا هر کدوم از این فرشته ها کلکسیونی از انواع کتاب قصه، شعر و رنگ آمیزی دارن که ظاهر خوش رنگ و زیباشون باعث میشه دلتون بخواد بیشتر بهش نگاه کنین. خب پس چرا بخشی از تزیین دکور اتاق کودکتون رو به این کتابهای زیبا و رنگارنگ اختصاص ندید؟ تزیین اتاق کودک با کتابهای کودکانه به زیباسازی اتاق و جلب توجه کودک به مطالعه و سرگرم شدن با کتاب کمک میکنه. در ادامه با مدلهایی از تزیین دکور اتاق کودک با انواع قفسه کتاب آشنا میشیم.

تزیین کنج اتاق کودک با کتاب

تزیین کنج اتاق کودک با کتاب

تزیین طاقچه و قفسه های دیواری با کتاب

اگه اتاق کودک طاقچه یا قفسه های دیواری داره براحتی میتونید کتابهای رنگارنگ و کودکانه را روی اونها بچینید. نظم و نوع چینش این کتابها به سلیقه خودتونه که هر کدوم از کتابها را با چه سایزی رو در کجای این قفسه ها قرار بدین.

قراردادن کتاب روی شلف و قفسه های دیواری

قراردادن کتاب روی شلف و قفسه های دیواری

تزیین دیوار اتاق کودک با چینش کتاب روی قفسه دیواری

تزیین دیوار اتاق کودک با چینش کتاب روی قفسه دیواری

قفسه کتاب درختی و کودکانه

معمولا دیوار اتاق بچه ها رو باید از المان ها و دیوارکوب های فانتزی و عروسکی تزیین کنیم. یکی از تزیینات دیواری جالب و کودکانه که نماد طبیعت هم هست قفسه کتاب درختیه که هم میتونه جایی برای چیدن کتابها باشه و هم محلی برای قراردادن عروسک و اسباب بازیهاست.

قفسه کتاب درختی اتاق کودک

قفسه کتاب درختی اتاق کودک

کتابخونه درختی

کتابخونه درختی

قفسه کتاب روباز و پایه کوتاه

برای اینکه هم به اتاق جذابیت بدین و هم از شلوغی و به هم ریختگی جلوگیری کنین اتاق بچه ها رو با قفسه کتاب روباز و پایه کوتاه تزیین کنین. این قفسه ها همیشه در دسترس بچه ها هستن و اونها براحتی میتونن از محتویاتش استفاده کنن.

قفسه کتاب روباز

قفسه کتاب روباز

قفسه کتاب پایه کوتاه

قفسه کتاب پایه کوتاه

تزیینات دکور اتاق کودکان مثل دنیای خودشون متنوع و رنگارنگه. موارد بالا فقط چند ایده ساده و جذاب بعنوان نمونه و الگو بود که میتونید با رنگ و طرح دلخواهتون اتاق بچه هارو با این روشها تزیین کنید.