طبیعتا زمانی که از خانه لوکس و لاکچری حرف میزنیم ناخودآگاه ذهن به سمت مبلمان و لوازم خونگی آنچنانی و گرون قیمت میره. اما اصلا لازم به انجام این کار نیست. چون در ادامه با تغییرات ساده و کوچکی آشنا میشیم که به راحتی خونه را به یک محیط لوکس و مجلل تبدیل میکنه.

دیوار رنگی با تزیین نامتقارن و بسیار چشم نواز
ایده هایی برای دکور خانه های مدرن
ایده های زیادی برای تزیین دکور خانه های مدرن وجود داره که چینش…
»

از بین بردن درهم ریختگی و انتخاب چیدمان ساده

اولین نکته برای داشتن خانه ای لوکس و مجلل انتخاب دکور ساده اما جذاب و پیروی از سبک های مینیمال هست. از چیدمان شلوغ و مبلمان غیرضروری و غول پیکر خودداری کنید و به جای اینکه سرتاسر خونه را پر کنید از دکوریجاتی که جای سوزن انداختن هم نداشته باشه بهتره که خونه رو بیش از حد شلوغ نکنید و سادگی و نظم و ترتیب را رعایت کنید.

چیدمان ساده و بدور از ریخت و پاش

چیدمان ساده و بدور از ریخت و پاش

جایگزین مناسبی برای پرده های قدیمی پیدا کنید

در مورد پرده ها خساست به خرج ندین و جایگزین مجللی برای پرده های قدیمی خونه پیدا کنین. تعویض پرده های قدیمی با پارچه های لوکس و ظریف به خوبی میتونه ظاهر خونه را به یک فضای لوکس تغییر بده. در انتخاب میله پرده دقت کنید تا شیک و ظریف باشه و در صورت امکان از کتیبه برای زیبایی بیشتر استفاده کنید.

دکور جذاب اتاق نشیمن با استفاده درست از مبلمان
چند راهکار کم هزینه برای تغییر دکوراسیون خانه
شاید فکرکنید برای تغییر دکوراسیون خانه حتما باید لوازم و مبلمان جدید بخرید…
»
انتخاب پرده مناسب با دکور

انتخاب پرده مناسب با دکور

انتخاب لامپ و لوستر مناسب

هیچ چیز مثل نورپردازی مناسب برای هر اتاق و همچنین انتخاب لامپ و لوستر شیک و زیبا نمیتونه به زیبایی خونه رنگ و لعاب بده. برای هر اتاق متناسب با کارکرد آن لامپ و لوستر مناسب انتخاب کنید. یک نور پردازی خاص و متفاوت میتونه به خوبی فضای محیط خونه رو شیک جلوه بده.

نورپردازی خاص و لاکچری

نورپردازی خاص و لاکچری

اضافه کردن گل و گیاه به محیط خانه

استفاده از گیاهان و درختچه های تزیینی و همچنین گیاهان گلدار زیبایی و طراوت خونه رو دوچندان میکنه. گلدان های زیبا که با گلهای شاخه ای پر شده علاوه بر منظره ی زیبا عطر خوبی هم در فضا پخش میکنه. شاید خرید گلهای شاخه ای خیلی مقرون به صرفه نباشه اما میتونین از گلهای گلدونی و بادوام مثل ارکیده و انواع ساکولنت و کاکتوسها و درختچه ها استفاده کنید.

استفاده از گل و گیاه

استفاده از گل و گیاه

لایه بندی دکور برای جذابیت بیشتر

زمانی که دکور خونه را ساده و مرتب بچینیم شاید فضای اتاق خلوت به نظر برسه اما این مشکل را میتونیم با لایه بندی کردن و چیدمان هوشمندانه ی دکور تغییر بدیم. استفاده از کفپوش، فرش و قالیچه های خوش طرح و رنگ، کوسن و رمیزی و میز و صندلی های جذاب و سایر لوازم ضروری میتونیم نیاز به استفاده از اکسسوری های غیر ضروری دیگه رو برطرف کنیم.

رنگ آمیزی دیوار کانونی در فضا
دکور خونه ی جدید رو چطور بچینیم؟
آیا قصد اسباب کشی و رفتن به یه خونه ی جدید رو دارین؟…
»
اتاق خواب شیک و مرتب

اتاق خواب شیک و مرتب

  تبادل نظر کنید

تبادل نظر کنید...