چطور بهترین همسر دنیا باشم؟ (آنچه زن ها دوست دارند که مردها انجام دهند)

برای اینکه یه زندگی شاد و سالمی داشته باشین و همسرتون ازتون خیلی راضی باشه باید عشق و علاقه زیادی نسبت به همسرتون داشته باشین و توی زندگی مشترک حواستونو خیلی خوب جمع کنین. مردایی که به خانومشون اهمیت میدن...

سمیرا هاشمیان
سمیرا هاشمیان آپدیت:
آنچه خانمها دوست دارند که مردها انجام دهند

برای اینکه یه زندگی شاد و سالمی داشته باشین و همسرتون ازتون خیلی راضی باشه باید عشق و علاقه زیادی نسبت به همسرتون داشته باشین و توی زندگی مشترک حواستونو خیلی خوب جمع کنین. مردایی که به خانومشون اهمیت میدن زندگی بهتر و پایدارتری نسبت به بقیه مردا دارن. زنان خیلی موجودات ظریف و حساسی هستن، بنابراین خیلی مراقب رفتاراتون باشین. خوندن این متن میتونه بهتون بگه که زنها تو طی روز چه چیزا و چه کارایی رو دوست دارن که مرداشون براشون انجام بدن.

آنچه خانمها دوست دارند که مردها انجام دهند

آنچه خانمها دوست دارند که مردها انجام دهند

همسر شما نیاز داره بهش بگید دوستش دارید

شوهر عشق و محبت به همسرش رو با کلمات و رفتارهایش باید نشون بده. روزانه چندین بار به همسرتون بگین که دوسشون دارین وقتی که صبح به محل کارتون میرین یا شب وقتی که به خونه برمیگردین. با استفاده از فضای مجازی و فرستادن استیکرهای مختلف عاشقانه هم توی طی روز میتونین این کارو انجام بدین. این کار به آرامش خانم ها و حس مثبتشون کمک زیادی میکنه.

نیاز به ابراز کلامی عشق

نیاز به ابراز کلامی عشق

به همسرتون بیشتر از همه توجه کنید

همیشه یه حس حسادت زنانه تو وجود همه زناست و این حس باعث میشه که تمام تلاششونو بکنن تا از همه زنها زیباتر و بهتر باشن. سعی کنین به غیر از خانمتون به کس دیگه ای توجه نکنین. اگه اون زن خواهر و مادرتون باشه سعی کنین همسرتون متوجه بشه که جایگاه اون خاص و عاشقانست نه کس دیگه. مثلا اگه توی یه مهمونی هستین هیچ وقت به همسرتون نگین لباس فلان خانم معرکه بود. همیشه سعی کنین به سلیقش احترام بذارین و با نشون دادن محبت بهش نشون بدین که همیشه شمارو با لباس و آرایشش غافلگیر میکنه.

بروز احساس زیبا

بروز احساس زیبا

در آغوش گرفتن معجزه میکنه

یکی از نیازهای زنا طی روز احساس فیزیکیه. میتونین با در آغوش گرفتن و نوازش کردن همسرتون بهش بفهمونید که چقدر بهش علاقه دارید. این بغل کردن پی در پی همچنین میتونه بهتون کمک کنه که همسرتون فکر نکنه فقط زمان رابطه جنسی بغلش میکنین. این کار همچنین باعث رابطه صمیمی و بهتر میشه. پس بی دلیل و مدام همسرتونو در آغوش بگیرین و ببوسین.

احساسات فیزیکیشو جواب بدین

احساسات فیزیکیشو جواب بدین

در همه کار ها باهم مشورت کنید

یکی دیگه از کارایی که باید برای نشون دادن عشق و علاقه به همسرتون انجام بدین اینه که تو همه موارد ازش نظر بخواین، با این کار بهش نشون میدین که اولا بهش احترام میذارین دوما بهش نشون میدین که میبینینش و براتون اهمیت داره. شما میتونین تو انجام کوچیکترین کارا و تصمیم گیریها ازش کمک و مشورت بگیرین. با این کار باعث میشین که اونا احساس کنن که براش ارزش قائلین و نظرش براتون مهمه و بیشتر دوستتون داشته باشه.

نشون بدین که میبینینش

نشون بدین که میبینینش

یادداشت عاشقانه برای همسر

این یکی دیگه از کارهای ساده و راحته که میتونین روزانه برای همسرتون انجام بدین. لازم نیست سراغ کارای پیچیده برین، میتونین یه یادداشت بنویسین روی کابینت آشپزخونه بچسبونین یا توی جیب لباس و شلوارش بذارین. میتونین با استفاده از رژ لبش روی آینه میز آرایشیش یه متن و شعر عاشقانه براش بنویسین یا هر کار جذاب و دم دستی دیگه که باعث بشه عمق عشقتونو ببینه.

از یادداشت های عاشقانه استفاده کنین

از یادداشت های عاشقانه استفاده کنین

در کارهای خانه به همسر تون کمک کنید

میتونین تو درست کردن یه وعده غذایی همراهش باشین با این کار هم بهش ثابت میکنین که بخاطر زحماتش قدردانش هستین هم یه انرژی خاصی رو بهشون منتقل میکنین. یا میتونین لباساتون رو داخل ماشین لباسشویی بذارین یا بعد از خوردن غذا ظرفهارو بشورین حتی میشه با هم ظرف بشورینو کلی شوخی کنین. انجام دادن این کارا باعث میشه که بیشتر به خانمتون نزدیک بشین و بیشتر قدرشو بدونین.

تو کارای خونه تنهاش نذارین

تو کارای خونه تنهاش نذارین

تو مکالماتتون رویایی باشین

امروزه با رشد تکنولوژی احساسات بین همسران و خانواده ها کمرنگ تر شده. تکنولوژی خوبه اما بعضی چیزا هر چی بکرتر بهتر. مخصوصا بروز احساسات عاشقانه. وقتایی که با همسرتون صحبت میکنین چه تلفنی چه پیامکی حتی تو شبکه های اجتماعی سعی کنین از عبارت هایی مثله عزیزم، عشقم و یا هر چیزی که میدونین دوس داره استفاده کنین و اصلا خجالت نکشین، خانم ها خیلی این کارا براشون جذابیت داره.