راهکارهایی برای داشتن بهترین عکس های عروسی

عکس ها یادآور خاطرات تلخ و شیرین بسیاری هستن. اونها میتونن زیباترین صحنه از لحظه های شاد و بیادموندنی مراسم عقد و عروسی و ازدواج رو ثبت کنن تا با مرور آنها درست به همون خاطرات و لحظه های شیرین...

مهسا سیدی
مهسا سیدی آپدیت:
عکس چهره به چهره

عکس ها یادآور خاطرات تلخ و شیرین بسیاری هستن. اونها میتونن زیباترین صحنه از لحظه های شاد و بیادموندنی مراسم عقد و عروسی و ازدواج رو ثبت کنن تا با مرور آنها درست به همون خاطرات و لحظه های شیرین برگردین. این جشن ها و مراسمات اونقدر سریع میگذرن که معمولا کسی گذشت زمان رو حس نمیکنه و فقط  عکس های باکیفیت و تصویری از نهایت زیبایی میتونن یک عمر این لحظه های شاد رو زنده نگهدارن. در ادامه میخوام به چند راهکار جالب که میتونه بهترین عکس های عروسی رو براتون رقم بزنه اشاره کنم.

ایجاد صحنه های جالب و جذاب به کمک ساقدوش ها و دوستان و خانواده

عروسی یکی از شادترین لحظه های زندگی شماست که در آن همراهانی بعنوان ساقدوش هم برای عروس و هم داماد انتخاب میشن. آنها جمع لذت بخشی رو براتون ایجاد میکنن و همچنین حامیان مناسبی برای این مراسم بزرگ هستن. شما میتونید با کمک ساقدوش ها صحنه های سرگرم کننده و خنده داری ایجاد کنید. شکلک و اداهای خنده دار، پرش های دست جمعی، یا تبدیل داماد به مرد عنکبوتی لحظه های جالبی رو خلق میکنه که بعدها با دیدنش روحیتون عوض میشه.

داماد در نقش مرد عنکبوتی

داماد در نقش مرد عنکبوتی

حتما از یک عکاس ماهر استفاده کنید

عکس های عروسی دست کم باید برای یک عمر طولانی یا حتی مدت زمان خیلی بیشتری سالم بمونن بنابراین باید از یک  عکاس ماهر و مطمئن استفاده کنین. حتما قبل از مراسم در مورد کیفیت کار عکاس تحقیق کنید و مطمئن شین که قابل اعتماد و با تکنیک هست.

کیفیت و عکس زیبا

کیفیت و عکس زیبا

ظاهری آراسته و فوق العاده برای عکس های پرتره و چهره به چهره

شما بسیار زیبا هستین بخصوص برای مراسم عروسی زیباتر هم میشین. برای داشتن لبخندی زیبا حتما دندان هایی مرتب و سفید داشته باشید و از محصولات سفید کننده برای دندان استفاده کنید. آرایشی رو انتخاب کنین که به پوست و ظاهرتون همخونی داشته باشه. سعی کنید به اندازه ی کافی بخوابید و نگاه زیبایی داشته باشید یک نگاه خسته شاید فقط برای عکس های خنده دار مناسب باشه و برای هر عکسی مناسب نیست.

عکس چهره به چهره

عکس چهره به چهره

عکس عروس و کودک

عکس عروس و کودک

انتخاب یک مدل موی مناسب برای خلق عکس عروسی زیبا

مدل موهای زیادی وجود دارن که ممکنه به ظاهر و چهره ی شما همخونی داشته باشن پس برای داشتن بهترین عکس ها سعی کنید بهترین و زیباترینش رو انتخاب کنید. موهای فر بدلیل برجستگی و جذابیت مدل جالبی هستن همچنین مدلهای کاملا باز یا نیمه بسته یا آبشاری از موهایی با فر درشت و نامنظم میتونه جذاب و زیبا باشه.

تاثیر مدل مو در زیبایی عکس

تاثیر مدل مو در زیبایی عکس

برای داشتن عکس های متنوع و خاطره انگیز برنامه ریزی کنید

لبخند زدن و داشتن یک چهره ی بشاش وقتی که نگران و مضطرب هستید واقعا کار سختیه. یکی از این نگرانیها میتونه لباس عروس و ساقدوش ها باشه. برای جلوگیری از این حس اضطراب و نگرانی حتما قبل از مراسم چندبار لباس رو پرو کنید و در حالت های مختلف به همراه ساقدوش ها با لباس ژست بگیرید و حرکت کنین تا زمان کافی برای ترمیم یا اصلاحات احتمالی پیش از جشن و عکاسی رو داشته باشید.

بهتره تا قبل از مراسم لیستی از مهمونایی که دوست دارین باهاشون عکس بگیرید تهیه کنین تا نه شما و نه داماد حسرت از دست رفتن فرصت عکاسی با مهمونای خاص و ویژه رو نداشته باشین.

عکس عروس و داماد و ساقدوش ها

عکس عروس و داماد و ساقدوش ها

ثبت لحظه های شاد

ثبت لحظه های شاد

عکس زیبای عروس و ساقدوش ها

عکس زیبای عروس و ساقدوش ها

انتخاب تم های متنوع و جذاب

برای داشتن بهترین عکس ها و جلوگیری از یکنواختی میتونید تم های مختلفی برای زمینه و بک گراند عکس انتخاب کنید. ساحل، جنگل، یا هر فضای متفاوتی که بتونه به برجسته تر شدن و جذاب تر شدن عکس ها کمک کنه و برای سالهای طولانی یادآور خاطرات باشه، ایده ی مناسبیه. ثبت مرحله ای و پشت سرهم لحظه ها و ژست های مختلف هم میتونه جذابیت کار رو بیشتر کنه.

بک گراند زیبا

بک گراند زیبا

دریا یک تم زیبا و متفاوت

دریا یک تم زیبا و متفاوت

تم زیبا و با طراوت

تم زیبا و با طراوت

زیبایی و جذابیت با عکس های طبیعی و بی برنامه

گاهی اوقات بهترین عکس ها از صحنه هایی که بی هماهنگی و ناخودآگاه اتفاق میافته خلق میشن. شکار این لحظه ها هم زیبایی و جذابیت عکس رو بیشتر میکنه و هم اینکه یادآور خاطرات شیرین زیادی برای عروس و داماد خواهد بود. چنین عکس هایی نشون دهنده شخصیت و احساسات واقعی افراد هست تا جاییکه عکاسان معتقدن شکار این لحظه ها و ثبت اتفاقات ناخودآگاه یادآور احساساتی هست که در آن لحظه افراد تجربه میکنن.

عکس های طبیعی و ناخوداگاه

عکس های طبیعی و ناخوداگاه

ثبت خاطرات و ژست های جذاب

ثبت خاطرات و ژست های جذاب