از سال ها پیش تا امروز عطرهای متنوع و بسیاری آمده و استفاده شده است. یک عطر خوب در عین ماندگاری باید عطر متناسب با سلیقه مان و حسی دوست داشتنی داشته باشد تا دلیلی شود که مدتها از آن عطر بخواهیم داشته باشیم. از میان تمام عطرها این ده عطر تا به امروز به خاطر رایحه های متفاوت و ماندگارشان در دل ها و ذهن ها به جا مانده اند. هریک با تجربه ای متفاوت می تواند قلب شما را تسخیر و کند و از آن لذت ببرید.

CK euphoria

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria

برای رسیدن و به رویاها و پرواز در سرزمین آرزوهای تان آماده اید؟ بی اغراق یکی از خوش بو ترین و رمانتیک ترین عطرهای زنانه است که تا به امروز شنیده اید. این عطر ترکیبی از میوه های شهر عجایب، عطر مست کننده ی گل های ارغوانی و همراه با حسی مرموز همراه است. عطری مجلسی و سنگین و تا حدود همراه با حسی شرقی مشام تان را نوازش می دهد.

Christian Dior J’adore

Christian Dior J'adore

Christian Dior J’adore

کلاهک روی در این عطر نشان دهنده ی عطر گل است. ترکیبی از عطر چهار گل افسانه ای، عطر گل رز، گل مریم، یاسمن و گل Cananaga odorata که ترکیبی فوق العاده آفریده است. این عطر حس زنانه فوق العاده ای دارد و با عطر آن خودتان را داخل گلستان حس خواهید کرد.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious

این عطر با بوی شیرینش احساس جشنی مدرن برای حواس شما خواهد بود. با اسانس عطر سیب و ظرفی به شکل این میوه ی زیبا با ترکیب فلز و شیشه شما را به خود جذب می کند. ترکیبی از سیب سبز، خیار، گریپ فروت، گل رز، عنبر سفید، ماگنولیا، گل مریم و رایحه ی چوب صندل را با روحی آزاد تقدیم شما می کند.

Escada Magnetism

Escada Magnetism

Escada Magnetism

این عطر جذاب بسیار پر انرژی و قوی است. با زدن آن به خود بلافاصله انرژی مثبت و خالص طبیعی بودنش را دریافت می کنید. عطری بسیار رمانتیک و زنانه که طرفدار بسیار دارد.

Chanel Coco Mademoiselle

Coco Mademoiselle

Coco Mademoiselle

عطری مناسب خانم های جوان با عطری هیجان انگیز و شیرین و شاداب است. این عطر مظهری از روح مدرن خانم شانل است. ترکیبی فوق العاده از گل یاس و رز که مانند حس گلبرگ ملایم است. ظرافت، سادگی در عین شیک بودن در این عطر احساس می شود.

Lancome Hypnose

Lancome Hypnose

Lancome Hypnose

این عطر ترکیبی گرم با رایحه ی چوب و حسی شرقی است. همراه با شفافیت وانیل، اکسیر عشق است. عطری جادویی و هدیه بخش اعتماد به نفس است. تا عطر آن را حس نکنید، تصوری از آن نمی توانید داشته باشید.

Miss Dior Cherie

Christian Dior-Miss Dior Cherie

Christian Dior-Miss Dior Cherie

عطری خلاق و متفاوت، شیک پاریسی، با روحی زنانه و مناسب دختران جوان همراه با روحی پر هیجان جوانی است. ترکیبی از رایحه ی برگ توت فرنگی، نارنگی سبز، کارامل، نعنای هندی. با این عطر احساس سرخوشی و رقص، و احساس های شادی و شعف را تجربه می کنید.

Very Irresistible Givency

Very Irresistible Givency

Very Irresistible Givency

این عطر با حسی خوشمزه و با توجه به اسم آن، در مقابل آن نمی توانید مقاومت کنید. حسی زنانه و رمانتیک همراه با رایحه ی گل سرخ، و ترکیبی معجزه آسا از مُشک و رایحه ی چوب، نعنای هندی و با عطری مانا از عطرهای مورد علاقه ی بانوان خوش سلیقه است.

Lancome Miracle

Lancome Miracle

Lancome Miracle

معجزه ی روز با احساس طراوت و تازگی و با عطری ملایم و سبک است. عطری زنانه با ترکیبی از گل ها و ادویه جات که هماهنگی فوق العاده ای دارد. معجزه ی ترکیب عطر فلفل سیاه، عصاره ی زنجبیل، ماگنولیا، یاس، وانیل، کهربا و مُشک می باشد. عطری متفاوت است که با عطر فوق العاده اش، ا راه بینی به فلب تان راه پیدا می کند.

Jean Paul Guliter Classique

Jean Paul Guliter Classique

Jean Paul Guliter Classique

عطری رمانتیک و با حسی زنانه و فوق العاده عاشقانه می باشد. با شادابی فوق العاده ی گل رز همراه با عطر شکوفه های پرتقال و در ترکیب با وانیل و حسی جدید به شما می دهد.

 

این مطلب فقط برای معرفی ده عطر برتر می باشد و این عطرها در حال حاضر در فروشگاه دونفره موجود نمی باشد.

 

 

۱۹

با وارد کردن آدرس ایمیلتون عضو خبرنامه دونفره بشین تا ما مطالب و آموزش های جدید رو خودکار و رایگان براتون ارسال کنیم.

مطالب جدید » برترین ها

مطالب جدید » انتخاب سردبیر