قلب یکی از حیاتی ترین بخش های قلب انسان که وظیفه اصلیش گردش خون بدن حساب میشه. اگر قلب به درستی کار نکنه یا اینکه در یک دوره ای از عملکرد مناسبی برخوردار نباشه تمامی بدن دچار مشکل خواهد شد. تمام عضوهای بدن در انجام وظایفشون ناتوان میمونن و در بلند مدت غیر قابل جبران خواهد بود. پس بهتون توصیه میکنم به لیست خوردنی های زیز حتما توجه کنین و در لیست خوردنی های خانوادتون قرار بدین.

قلب

قلب

برای محافظت و مراقبت از قلب هیچ کسی تردید نداره که ورزش لازمه! اما در کنار ورزش و شادابی روحی خوردن انواع غذاهای مغذی و سالم برای مراقبت از قلب ضروری به نظر میاد، امروز میخوام یکسری خوردنی های مفید رو برای کارکرد بهتر و سلامت بیشتر قلب بهتون معرفی کنم.

  • ماهی قزل آلا یکی از بهترین ها برای قلبه، سرشاز از آنتی اکسیدان و امگا 3 که برای قلب به شدت مورد نیازه.
  • بلغور جو حاوی انواع مختلف مواد معدنی، فیبر و ویتامینه که هر کدومشون برای کارکرد قلب لازم هستن. بلغور جو با اسیدهای چرب و امگا 3 بسته بندی شده!
  • آووکادو یکی از بهترین های بیماری های قلبه و باعث میشه بسیاری از مشکلات قلبی کاهش پیدا کنه. آووکادو سطح کلسترول نامناسب رو کاهش میده که برای قلب بسیار مفیده.
  • آجیل ها به همراه فیبر و چربی های به خصوصی که دارن جذب میشن که شامل امگا 3، اسید های چرب و اسیدهای تک و چربی های خاص هستند که هرکدوم تاثیر مناسبی برای عملکرد درست قلب دارن.
  • توت، تمشک، زغال اخته و توت فرنگی از بهترین میوه ها هستن که بسیاری از بیماری های مربوط به قلب رو کاهش میدن.
مراقبت قلب

مراقبت قلب

امیدوارم در فصل تابستون تا میتونین از میوه های سالم و طبیعی استفاده کنین و سلامت خودتون رو تضمین کنین.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره آووکادو کلیک کنید

به این مطلب امتیاز بده